menway - wlosy

Artykuły - Wlosy (6)

 • SOS dla wypadających włosów

  SOS dla wypadających włosów

  Włos żyje średnio 3-4 lata, następie przestaje rosnąć i wypada. Wniosek prosty: wypadanie włosów jest zjawiskiem naturalnym.
 • Czy włosy zatrzymają kule?

  Czy włosy zatrzymają kule?

  Do Pogromców Mitów spływają kolejne pomysły widzów, dlatego w specjalnym odcinku programu Adam i Jamie zmierzą się aż z 6 mitami.
 • REGULAMIN "Sondaż Nie trać więcej włosów SMS"

  Postanowienia ogólne 1. Organizatorem Sondażu "Nie trać więcej włosów SMS " (dalej: Sondaż) jest INTERIA.PL S.A. z siedzibą w Krakowie os. Teatralne 9 a 31-946 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS - 0000002117 (dalej "Organizator Sondażu"). 2. Sondaż trwa od godziny 00:00:01 dnia 18 czerwca 2009 r. do godziny 23:59:59 dnia 25 czerwca 2009 r.. 3
 • Dbamy o Twoje włosy - KONKURS!!!

  Dbamy o Twoje włosy - KONKURS!!!

  Z zadbanymi włosami czujemy się bardziej atrakcyjni i pewni siebie. Pojawienie się łupieżu czy wypadanie włosów burzy nasz pozytywny wizerunek. Wygraj kosmetyki, które rozwiążą ci ten problem!
 • Kobiety skutecznie wabią... włosami

  Kobiety skutecznie wabią... włosami

  Nie ma znaczenia, czy są rude, ciemne, kręcone, długie czy krótkie. Ważne, by włosy kobiety były zdrowe. Sprawdź dlaczego!
 • Fetysz... siwych włosów

  Fetysz... siwych włosów

  - Laski to kręci - przekonywał mnie kiedyś kolega, widząc, że nie mogę oderwać wzroku od jego siwych włosów. Michał miał wówczas dwadzieścia parę lat, nie widzieliśmy się przez dwa ostatnie - stąd moja reakcja.