włosy

Artykuły - Włosy (620)

 • Jak raz na zawsze pozbyć się łupieżu?

  Jak raz na zawsze pozbyć się łupieżu?

  Łupież jest tyle niechcianym, co wiernym "przyjacielem". Można borykać się z nim latami, szukając preparatu, który skutecznie zwalczy dokuczliwe objawy. Dobra wiadomość jest taka, że walkę z łupieżem można wygrać. Gorsza taka, że konieczne jest holistyczne podejście, obejmujące i pielęgnację, i dietę.
 • Problemy z cerą i włosami? Być może to brak witaminy K

  Problemy z cerą i włosami? Być może to brak witaminy K

  Choć w branży kosmetycznej największym uznaniem cieszą się witaminy A i E, okazuje się, że nie tylko one mają zbawienny wpływ na skórę, włosy i paznokcie. Równie duże znaczenie dla zdrowia i urody ma witamina K. Jej niedobór jest szczególnie groźny dla osób posiadających cerę naczynkową.
 • Dlaczego tracisz włosy?

  Dlaczego tracisz włosy?

  Reagują, gdy coś złego dzieje się w organizmie. Przyczyną ich wypadania może być choroba. Jeśli zauważysz, że w ciągu 3-4 miesięcy włosy się przerzedziły, widać skórę głowy, wyraźny przedziałek, jest to powód do niepokoju. Warto iść do dermatologa, by poszukał źródła problemu.
 • Co robić, by włosy były piękniejsze?

  Co robić, by włosy były piękniejsze?

  Szampon i odżywka wydają się być podstawowym minimum, jeśli chodzi o pielęgnację włosów. Jeśli jednak chcemy cieszyć się lśniącymi i zdrowymi kosmykami, warto pamiętać też o chłodnej wodzie do mycia czy o jedwabnej poszewce na poduszkę do spania...
 • Kolor włosów, który będzie hitem jesieni

  Kolor włosów, który będzie hitem jesieni

  Nie masz pomysłu na koloryzację? Chcesz pozbyć się rozjaśnionych słońcem blond pasemek? Światowi styliści fryzur proponują nowe rozwiązanie, z którego skorzystało już wielu celebrytów.
 • Nastolatka zjadła ponad kilogram włosów

  Nastolatka zjadła ponad kilogram włosów

  Z żołądka pewnej nastolatki usunięto kulę zlepionych włosów ważącą ponad 1,3 kg. Zdiagnozowano u niej niezwykle rzadką chorobę zwaną zespołem Roszpunki.
 • Najmodniejsze fryzury dla posiadaczek cienkich włosów

  Najmodniejsze fryzury dla posiadaczek cienkich włosów

  Fryzury pozbawione objętości są zmorą wielu Polek. Wynika to w dużej mierze z genetycznych uwarunkowań: tzw. włos słowiański jest z natury cienki, suchy i bardzo trudny do ułożenia.
 • ​Ostatni raz ściął je w 1965. Co stało się z jego włosami?

  ​Ostatni raz ściął je w 1965. Co stało się z jego włosami?

  Ake Yizheng stał się niemałą sensacją i to nie tylko w chińskich mediach społecznościowych. Włosy 77 latka mają ponad pięć i pół metra długości. Mężczyzna twierdzi, że ostatni raz ściął je w połowie lat 60. ubiegłego wieku!
 • Baleyage niejedno ma imię. Wybierz najlepszy dla siebie!

  Baleyage niejedno ma imię. Wybierz najlepszy dla siebie!

  ​Baleyage to trend, który po wielu latach niełaski, powraca do mody w wielkim stylu. Ale tej wiosny balayage to tak naprawdę wiele różnych koloryzacji. Sprawdź najmodniejsze trendy i wybierz ten najlepszy dla siebie!
 • Niesamowita fryzura. Chłopiec gwiazdą Instagrama

  Niesamowita fryzura. Chłopiec gwiazdą Instagrama

  ​Co trzeba zrobić, aby zostać gwiazdą mediów społecznościowych? Przede wszystkim czymś się wyróżnić. Furorę na Instagramie robi siedmiolatek z Londynu - Faouk James. Młody model zasłynął podczas London Fashion Week. Wszystko za sprawą swej niecodziennej fryzury.

Filmy - Włosy (66)