włosy

Artykuły - Włosy (621)

 • Jak dbać o włosy, aby rosły szybciej?

  Jak dbać o włosy, aby rosły szybciej?

  Istotna jest dieta, pielęgnacja oraz codzienne nawyki, które mogą mieć negatywny wpływ na kondycję włosów. Sprawdź, czy wszystko, co robisz dla swoich włosów, ma na nie pozytywny wpływ.
 • Jak raz na zawsze pozbyć się łupieżu?

  Jak raz na zawsze pozbyć się łupieżu?

  Łupież jest tyle niechcianym, co wiernym "przyjacielem". Można borykać się z nim latami, szukając preparatu, który skutecznie zwalczy dokuczliwe objawy. Dobra wiadomość jest taka, że walkę z łupieżem można wygrać. Gorsza taka, że konieczne jest holistyczne podejście, obejmujące i pielęgnację, i dietę.
 • Problemy z cerą i włosami? Być może to brak witaminy K

  Problemy z cerą i włosami? Być może to brak witaminy K

  Choć w branży kosmetycznej największym uznaniem cieszą się witaminy A i E, okazuje się, że nie tylko one mają zbawienny wpływ na skórę, włosy i paznokcie. Równie duże znaczenie dla zdrowia i urody ma witamina K. Jej niedobór jest szczególnie groźny dla osób posiadających cerę naczynkową.
 • Dlaczego tracisz włosy?

  Dlaczego tracisz włosy?

  Reagują, gdy coś złego dzieje się w organizmie. Przyczyną ich wypadania może być choroba. Jeśli zauważysz, że w ciągu 3-4 miesięcy włosy się przerzedziły, widać skórę głowy, wyraźny przedziałek, jest to powód do niepokoju. Warto iść do dermatologa, by poszukał źródła problemu.
 • Co robić, by włosy były piękniejsze?

  Co robić, by włosy były piękniejsze?

  Szampon i odżywka wydają się być podstawowym minimum, jeśli chodzi o pielęgnację włosów. Jeśli jednak chcemy cieszyć się lśniącymi i zdrowymi kosmykami, warto pamiętać też o chłodnej wodzie do mycia czy o jedwabnej poszewce na poduszkę do spania...
 • Kolor włosów, który będzie hitem jesieni

  Kolor włosów, który będzie hitem jesieni

  Nie masz pomysłu na koloryzację? Chcesz pozbyć się rozjaśnionych słońcem blond pasemek? Światowi styliści fryzur proponują nowe rozwiązanie, z którego skorzystało już wielu celebrytów.
 • Nastolatka zjadła ponad kilogram włosów

  Nastolatka zjadła ponad kilogram włosów

  Z żołądka pewnej nastolatki usunięto kulę zlepionych włosów ważącą ponad 1,3 kg. Zdiagnozowano u niej niezwykle rzadką chorobę zwaną zespołem Roszpunki.
 • Najmodniejsze fryzury dla posiadaczek cienkich włosów

  Najmodniejsze fryzury dla posiadaczek cienkich włosów

  Fryzury pozbawione objętości są zmorą wielu Polek. Wynika to w dużej mierze z genetycznych uwarunkowań: tzw. włos słowiański jest z natury cienki, suchy i bardzo trudny do ułożenia.
 • ​Ostatni raz ściął je w 1965. Co stało się z jego włosami?

  ​Ostatni raz ściął je w 1965. Co stało się z jego włosami?

  Ake Yizheng stał się niemałą sensacją i to nie tylko w chińskich mediach społecznościowych. Włosy 77 latka mają ponad pięć i pół metra długości. Mężczyzna twierdzi, że ostatni raz ściął je w połowie lat 60. ubiegłego wieku!
 • Baleyage niejedno ma imię. Wybierz najlepszy dla siebie!

  Baleyage niejedno ma imię. Wybierz najlepszy dla siebie!

  ​Baleyage to trend, który po wielu latach niełaski, powraca do mody w wielkim stylu. Ale tej wiosny balayage to tak naprawdę wiele różnych koloryzacji. Sprawdź najmodniejsze trendy i wybierz ten najlepszy dla siebie!

Filmy - Włosy (66)