Włodzimierz Szaranowicz

Artykuły - Włodzimierz Szaranowicz (28)

 • Włodzimierz Szaranowicz obchodzi 71. urodziny

  Włodzimierz Szaranowicz obchodzi 71. urodziny

  Adam Małysz, Robert Korzeniowski i inni wielcy sportowcy. Ich sukcesy kojarzą się z głosem Włodzimierza Szaranowicza. Legendarny komentator obchodzi 71 urodziny.
 • Nagłe odejście red. Szaranowicza z TVP. Mateusz Borek zabrał głos

  Nagłe odejście red. Szaranowicza z TVP. Mateusz Borek zabrał głos

  Nagłe odejście z TVP wybitnego komentatora Włodzimierza Szaranowicza odbiło się szerokim echem nie tylko w świecie mediów. Redaktor Szaranowicz, w wywiadzie dla Jerzego Chromika ze sport.tvp.pl szczerze opowiedział o swej chorobie, przez którą zrezygnował z zawodu, w dniu 70. urodzin. Specjalnie dla Interii odejście Szaranowicza skomentował flagowy komentator Polsatu Sport - Mateusz Borek.
 • Włodzimierz Szaranowicz odchodzi z TVP

  Włodzimierz Szaranowicz odchodzi z TVP

  Po ponad 40 latach pracy dziennikarz sportowy Włodzimierz Szaranowicz poinformował, że odchodzi z Telewizji Polskiej. Powodem jego decyzji o emeryturze jest choroba, z którą popularny komentator zmaga się od lat.
 • PŚ w Zakopanem. Fatalny upadek Siegela. Szaranowicz: To może być koniec

  PŚ w Zakopanem. Fatalny upadek Siegela. Szaranowicz: To może być koniec

  Sobotni konkurs drużynowy Pucharu Świata w Zakopanem miał trzy wielkie wydarzenia: rekord Wielkiej Krokwi autorstwa Dawida Kubackiego, zwycięstwo Niemców i fatalnie wyglądający upadek ich zawodnika Davida Siegela.
 • Włodzimierz Szaranowicz: Czuję się spełniony

  Włodzimierz Szaranowicz: Czuję się spełniony

  Znakomity komentator sportowy, mądry i ciepły człowiek, zakochany w swojej pracy. Relacjonował największe sukcesy polskich sportowców i wydarzenia rangi światowej. Dziennikarstwo sportowe to dla niego emocje, ale przede wszystkim misja i budowanie właściwych postaw społecznych.
 • Włodzimierz Szaranowicz pożegnał się z widzami

  Włodzimierz Szaranowicz pożegnał się z widzami

  Włodzimierz Szaranowicz potwierdził w poniedziałek, że zimowe igrzyska olimpijskie w Pjongczangu będą ostatnią zimową olimpiadą w jego komentatorskiej karierze.
 • Włodzimierz Szaranowicz nie będzie już szefem TVP Sport

  Włodzimierz Szaranowicz nie będzie już szefem TVP Sport

  Legenda redakcji sportowej Telewizji Polskiej, Włodzimierz Szaranowicz, rezygnuje z funkcji szefa kanału TVP Sport - podaje portal Wirualnemedia.pl.
 • Włodzimierz Szaranowicz znika z TVP?

  Włodzimierz Szaranowicz znika z TVP?

  Włodzimierz Szaranowicz nie będzie już dyrektorem TVP Sport. "Jestem zmęczony, prowadziłem ten kanał ósmy rok, czas na odpoczynek" - wyznał dziennikarz.
 • Włodzimierz Szaranowicz o fascynacji sportem poprzez... filmy

  Włodzimierz Szaranowicz o fascynacji sportem poprzez... filmy

  Można zainteresować się sportem, nawet go nie uprawiając - przekonuje Włodzimierz Szaranowicz. Komentator sportowy zauważa, że fascynację mogą wzbudzać filmy o sportowcach. W piątek, 19 maja, rusza 2. edycja Festiwalu Filmów Sportowych Sztafeta 2017.
 • Włodzimierz Szaranowicz zostaje w TVP

  Włodzimierz Szaranowicz zostaje w TVP

  Niedawno pojawiły się informacje, że jeszcze w tym roku Włodzimierz Szaranowicz odejdzie z TVP. Właśnie zostały zdementowane.

Filmy - Włodzimierz Szaranowicz (3)

 • Red. Szaranowicz z wyróżnieniem PKOl-u. Wideo

  Red. Włodzimierz Szaranowicz z wyróżnieniem PKOl za całokształt kariery i promocję wartości fair play. Znakomitemu komentatorowi TVP statuetkę wręczył prezes PKOl-u Andrzej Kraśnicki i Hanna Wawrowska - przewodnicząca Klubu Fair Play PKOI.
 • Bohdan Tomaszewski u Włodzimierza Szaranowicza - 2/2

  27 lutego, w wieku 93 lat zmarł jeden z najwybitniejszych polskich dziennikarzy sportowych, poeta mikrofonu - Bohdan Tomaszewski. Oto wywiad, jaki z nim przeprowadził w PKOl-u, na 90-lecie red. Tomaszewskiego, red. Włodzimierz Szaranowicz.
 • Widzowie wybrali Szaranowicza

  Telekamerę w kategorii "Komentator sportowy" zdobył Włodzimierz Szaranowicz, na którego oddano177 242 głosów.