Włodarczyk

Artykuły - Włodarczyk (343)

 • Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub?

  Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub?

  Agnieszka Włodarczyk postanowiła uciec z Polski przez niesprzyjającą aurą pogodową. Od kilku tygodni przebywa na jednej z indonezyjskich wysp.
 • Agnieszka Włodarczyk pozuje w bikini

  Agnieszka Włodarczyk pozuje w bikini

  Agnieszka Włodarczyk rozkwita! Nie dość, że aktorka jest szczęśliwie zakochana, to jeszcze uciekła od polskiej jesieni do ciepłych krajów.
 • Drugi trener Diablo Włodarczyka ma pewne obawy

  "Jeśli w głowie Diablo Włodarczyka zaskoczy odpowiedni trybik, poradzi sobie z Dannym Greenem" - przyznał drugi trener polskiego boksera Paweł Skrzecz. Walka o mistrzostwo świata WBC w wadze junior ciężkiej w środę, 30 listopada, w Perth.
 • Palacios nadal nr 1 w WBC, ale bez nakazu rewanżu z Włodarczykiem

  Palacios nadal nr 1 w WBC, ale bez nakazu rewanżu z Włodarczykiem

  Portorykański bokser Francisco "Czarodziej" Palacios pozostał nr 1 w rankingu WBC, ale władze tej federacji nie nakazały stoczenia rewanżowej walki z mistrzem wagi junior ciężkiej Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem.
 • Zapłać za polisę

  Zapłać za polisę

  Dodatkowe dobrowolne ubezpieczenia zdrowotne powinny zostać wprowadzone jak najszybciej - ocenił w czwartkowej rozmowie z PAP Andrzej Włodarczyk, który - jak poinformowała w środę szefowa resortu zdrowia Ewa Kopacz - ponownie został wiceministrem.
 • "Złote kolce" dla Włodarczyk i Małachowskiego

  "Złote kolce" dla Włodarczyk i Małachowskiego

  Zwycięzcami 41. rankingu "Złote Kolce" redakcji "Sport" i PZLA na najlepszych lekkoatletów 2010 roku zostali, podobnie jak w poprzedniej edycji, Anita Włodarczyk (niestowarzyszona) i Piotr Małachowski (WKS Śląsk Wrocław).
 • Włodarczyk nominowana do tytułu lekkoatletki roku

  Włodarczyk nominowana do tytułu lekkoatletki roku

  Brązowa medalistka mistrzostw Europy w rzucie młotem Anita Włodarczyk znalazła się w gronie dziesięciu zawodniczek nominowanych do nagrody dla najlepszej lekkoatletki roku. O analogiczne trofeum rywalizują także mężczyźni.
 • Raper i gwiazdy zachęcają: Zostań dawcą

  Raper i gwiazdy zachęcają: Zostań dawcą

  Agnieszka Włodarczyk, Julia Kamińska, Piotr Świerczewski i Krzysztof Ibisz, to tylko niektóre gwiazdy biorące udział w teledysku "Pomaganie jest Trendy", który realizowany jest z inicjatywy rapera "Gorzkiego" na potrzeby fundacji DKMS.
 • "Diablo" Włodarczyk rusza na fascynującą wyprawę

  "Diablo" Włodarczyk rusza na fascynującą wyprawę

  Mistrz świata WBC w kat. junior ciężkiej Krzysztof "Diablo" Włodarczyk leci w środę do Tajlandii, a po powrocie z Azji wznawia treningi bokserskie. Być może w tym roku zmierzy się z Portorykańczykiem Francisco Palaciosem lub rozpocznie rywalizację w turnieju Super Six.
 • Gwiazda "BrzydUli" w filmie

  Gwiazda "BrzydUli" w filmie

  Wiosną 2011 roku do kin wejdzie nowa komedia kryminalna Janusza Zatorskiego - "Kumulacja". Jedną z najważniejszych ról w filmie zagra Marek Włodarczyk, znany z "Kryminalnych" i "BrzydUli".

Filmy - Włodarczyk (3)