właścicielka

Artykuły - Właścicielka (21)

 • 15 lat na jednym oleju. I jeździ

  15 lat na jednym oleju. I jeździ

  Siedem lat gwarancji. Takim hasłem od dłuższego czasu kuszą klientów reklamy Kii. Okazuje się jednak, że nie tylko Koreańczycy starają się dbać o nabywców swoich pojazdów przez dłuższy czas. Oto ciekawa historia pani Dagmary i jej mocno pełnoletniego już mercedesa, która rozegrała się na naszym, polskim podwórku.
 • Spirytystyczny przekaz ocalił życie kota

  Właścicielka kota Denise Morgan była tak zdesperowana utratą swojego ulubieńca, że zwróciła się z prośbą do prezenterki radiowej Janet Crawford z radia Bolton FM, żeby ta wspomniała o nim na antenie. Następnie Pani Crawford wysłała poprzez radio jakieś "uzdrawiające wibracje" - informuje ORŁA.fm
 • Co ona fotografuje?

  Co ona fotografuje?

  Chcesz dowiedzieć się co właścicielka tego aparatu (i tych rąk) fotografuje? Kliknij TUTAJ.
 • Zaatakował kotem ekspedientkę

  Zaatakował kotem ekspedientkę

  Bydgoscy policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który zaatakował kotem ekspedientkę w sklepie - informuje Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.
 • Egzekucja za blokowanie

  Egzekucja za blokowanie

  Egzekutor zajął dwie działki w podwrocławskim Mokronosie, gdzie ma przebiegać autostradowa obwodnica Wrocławia.
 • Mieszkanie na miarę

  Mieszkanie na miarę

  Stan przed: brak wody, potworny bałagan. Stan po: niepowtarzalne mieszkanie uszyte na wymiar. Po drodze: nielojalne ekipy, męcząca biurokracja i wiara, że jednak się uda.
 • Pięć lat więzienia za hałas w barze

  Właścicielka baru w Barcelonie została skazana na pięć i pół roku więzienia za powodowanie hałasu i ignorowanie powtarzających się skarg sąsiadów - podały hiszpańskie media.
 • Kupiła audi choć nie chciała

  Policjanci z posterunku w Golinie ujęli 15-latka, który posługując się cudzym kontem, wylicytował na aukcji internetowej m.in. audi A6 za kwotę ponad 93 tys. zł.
 • Panny młode, uważajcie na sklepy z sukniami!

  Panny młode, uważajcie na sklepy z sukniami!

  Właścicielka sklepu z sukniami ślubnymi musiała wezwać ochronę po tym, jak została zaatakowana przez grupę rozjuszonych kobiet. Przyszłe panny młode zamówiły w salonie kreacje. Kilka dni przed ślubem dowiedziały się, że sklep splajtował, a zamówionych sukni nie dostaną - informuje "Guardian".
 • Dopasował klucz do baru i popijał piwo

  Dopasował klucz do baru i popijał piwo

  Pomysłowy 54-latek ze Skwierzyny (Lubuskie) dorobił sobie klucz do zaplecza jednego z barów i po jego zamknięciu popijał w nim piwo.

Filmy - Właścicielka (9)