włamywacz

Artykuły - Włamywacz (33)

Filmy - Włamywacz (6)

 • Próbował się włamać do samochodu przy pomocy cegły. Finał?

  Młody mężczyzna w Tuluzie próbowała dostać się do samochodu przy pomocy... cegły. Na filmie wideo widać, jak sprawca podchodzi do auta, a następnie obrzuca je cegłami. Ostatecznie mężczyźnie nie udało się dostać do środka samochodu. (STORYFUL/x-news)
 • Włamał się do samochodu i ukradł… cukierki

  Pojechali na wakacje do Gatlinburg w Tennessee i najedli się strachu. Kiedy odpoczywali na balkonie, usłyszeli dźwięk otwieranych drzwi swojego auta. Jak się okazało, w środku rozgościć się chciał… niedźwiedź. Później dopiero zauważyli, że drapieżnik poczęstował się cukierkami. (STORYFUL/x-news)
 • Miś włamywacz. Próbował dostać się do wnętrza samochodu

  Niedźwiedź z Tennessee próbował dostać się do wnętrza zaparkowanego samochodu. Zwierzę zdołało nawet wyrwać uszczelkę, ale nie było w stanie wyłamać lekko uchylonej szyby. Ostatecznie miś poddał się po kilku minutach walki. Niedźwiedzie w tej okolicy często próbują dostać się do wnętrza pojazdów w poszukiwaniu jedzenia, dlatego mieszkańcom i turystom zaleca się pozostawianie samochodów z zamkniętymi drzwiami i oknami. (STORYFUL/x-news)
 • Nie poradził sobie z otwarciem sejfu. W końcu uciekł razem z nim

  Monitoring w lokalu gastronomicznym na Florydzie zarejestrował włamanie i kradzież sejfu przez 25-latka. Niechwalebnemu czynowi daleko było do zbrodni doskonałej. Jak podaje policja, włamanie trwało około godziny. Przez pierwsze 30 minut złodziej bezskutecznie próbował otworzyć drzwi wejściowe lokalu, a następnie zdecydował się na wybicie szyby w drzwiach młotkiem. Kiedy złodziej zlokalizował cel rabunku - sejf - szybko przekonał się, że niełatwe będzie jego otwarcie. Po kilku nieudanych próbach 25-latek wyniósł sejf na zewnątrz i uciekł razem z nim, przeciągając go przez parking samochodowy. Policja nie miała problemów ze znalezieniem i aresztowaniem młodego mężczyzny. (STORYFUL/x-news)