Władysław Kosniak-Kamysz

Artykuły - Władysław Kosniak-Kamysz (4)

 • "Kosiniakowe" - nowe świadczenie dla 126 tysięcy rodziców

  "Kosiniakowe" - nowe świadczenie dla 126 tysięcy rodziców

  Od 2016 r. wszyscy rodzice, którzy nie mogą skorzystać z urlopów rodzicielskich, dostaną przez rok 1 tys. zł miesięcznie - przypomina szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Do tej pory z takich rocznych urlopów korzystali wyłącznie płacący składki ZUS.
 • Randstad: Co czwarta firma planuje zwiększyć zatrudnienie

  Randstad: Co czwarta firma planuje zwiększyć zatrudnienie

  Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Randstad, co czwarta firma zamierza w najbliższym półroczu zwiększyć zatrudnienie.
 • ​Ożywienie na polskim rynku pracy

  ​Ożywienie na polskim rynku pracy

  Coraz lepsza sytuacja na polskim rynku pracy. Władysław Kosiniak-Kamysz powiedział, że rośnie zainteresowanie dawaniem zatrudnienia.
 • OPZZ chce projektu ustawy i raportu o godzinowej płacy minimalnej

  OPZZ chce projektu ustawy i raportu o godzinowej płacy minimalnej

  Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych zaapelowało do ministra pracy Władysława Kosiniaka-Kamysza o informacje na temat zapowiadanego projektu ustawy o godzinowej płacy minimalnej. OPZZ chce, by stawka godzinowa wynosiła minimum 11 zł brutto.

Filmy - Władysław Kosniak-Kamysz (5)

 • Opozycja chce rozmawiać z premierem o śledztwie ws. zabójstwa P. Adamowicza i zmianach w TVP

  Warszawa. Przedstawiciele Nowoczesnej i PSL potwierdzili obecność na dzisiejszym spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim, planowanym na godz. 15:30 w Sejmie. Chcą jednak rozszerzenia tematów o sprawę śledztwa w sprawie zabójstwa prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i zmiany w telewizji publicznej. - Wszystkie kluby otrzymały odpowiedź, o czym będziemy dzisiaj rozmawiać. My uważamy, że do agendy spotkania należy wprowadzić dodatkowe tematy. Jednym z najważniejszych tematów jest rozmowa o telewizji publicznej i o jej udziale w napędzaniu tej spirali nienawiści. Oba kluby uważają, że telewizja publiczna nie powinna funkcjonować w odpowiednim kształcie i dlatego prezes Kurski, jak i cały zarząd, powinien odejść. Dodatkowo tematami, które należy podjąć, jest kwestia śledztwa w sprawie zabójstwa pana prezydenta Adamowicza – powiedziała Katarzyna Lubnauer z Nowoczesnej. - Wnioskowaliśmy o to, żeby była informacja rządu na temat śledztwa w sprawie zabójstwa prezydenta Pawła Adamowicza. Drugą kwestią jest sprawa Telewizji Polskiej. Trudno już mówić o publicznej, bo nie można mówić o jakiejkolwiek misji publicznej. Telewizji, która sieje nienawiść, zawiść. Bez zmian w telewizji, trwałego dialogu w Polsce nie będzie. Zmiany w telewizji są konieczne w tym odwołanie prezesa Kurskiego i zarządu – dodał Władysław Kosiniak-Kamysz. (TVN24/x-news)
 • Kosiniak-Kamysz w Porannej rozmowie RMF (20.06.17)

  Kosiniak-Kamysz w Porannej rozmowie RMF (20.06.17)
 • Kosiniak-Kamysz w Porannej rozmowie RMF (10.05.17)

  Kosiniak-Kamysz w Porannej rozmowie RMF (10.05.17).
 • Kosiniak-Kamysz: Chcemy normalnej pracy parlamentu (TV Interia)

  Kosiniak-Kamysz: Chcemy normalnej pracy parlamentu (TV Interia).