Władimir Putin

Synonimy:
putin, putina
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Władimir Putin (3960)

 • Europosłowie: Za pomocą Nord Stream 2 Putin chce dzielić Europę

  Europosłowie: Za pomocą Nord Stream 2 Putin chce dzielić Europę

  Gazociąg Nord Stream 2 to instrument polityczny w rękach prezydenta Rosji Władimira Putina, który uważa UE za wroga i dąży do jej podziału; nie powinniśmy mu na to pozwolić - apeluje grupa 13 europosłów w artykule opublikowanym w środę na łamach "FAZ".
 • IO w Soczi. Putin wydał rozkaz zestrzelenia samolotu pasażerskiego

  IO w Soczi. Putin wydał rozkaz zestrzelenia samolotu pasażerskiego

  Prezydent Rosji Władimir Putin w 2014 r. tuż przed ceremonią otwarcia olimpiady zimowej w Soczi wydał rozkaz zestrzelenia samolotu pasażerskiego, "na którego pokładzie, według wstępnych doniesień, znajdowała się bomba".
 • Rosyjski RS-28 Sarmat, pocisk manewrujący i podwodny dron Status-6 - nowy wyścig zbrojeń?

  Rosyjski RS-28 Sarmat, pocisk manewrujący i podwodny dron Status-6 - nowy wyścig zbrojeń?

  Podczas orędzia Władimira Putina na forum rosyjskiego Zgromadzenia Federalnego, prezydent Rosji potwierdził istnienie rakiety RS-28 Sarmat i podwodnego drona o napędzie nuklearnym. Nie są to jedyne projekty militarne Rosjan. Czy świat będzie musiał zmierzyć się kolejnym wyścigiem zbrojeń i nową erą atomowego zagrożenia?
 • MŚ 2018. Putin chce zlikwidować smog jednym dekretem

  Piłkarskie mistrzostwa świata w Rosji mają być czyste, a przynajmniej wolne od zanieczyszczonego powietrza. Tak chce prezydent Władimir Putin. Aby piłkarze i kibice nie wdychali w tym czasie smogu, wielkie przedsiębiorstwa mają ograniczyć albo wręcz zaprzestać działalności. Przez ponad miesiąc.
 • Putin podpisał ustawę o mediach - "zagranicznych agentach"

  Putin podpisał ustawę o mediach - "zagranicznych agentach"

  Prezydent Rosji Władimir Putin podpisał ustawę, zgodnie z którą media zagraniczne w tym kraju będą mogły być uznawane za "zagranicznych agentów". Poinformowała o tym w sobotę agencja TASS.
 • Godzinna rozmowa telefoniczna Donalda Trumpa i Władimira Putina

  Godzinna rozmowa telefoniczna Donalda Trumpa i Władimira Putina

  Prezydenci USA i Rosji Donald Trump i Władimir Putin przez godzinę rozmawiali we wtorek telefonicznie na temat Syrii, Ukrainy, Afganistanu, Iranu i Korei Północnej - poinformował przedstawiciel Białego Domu.
 • Władimir ​Putin oskarża: USA chcą zakłócić wybory w Rosji

  Władimir ​Putin oskarża: USA chcą zakłócić wybory w Rosji

  Prezydent Władimir Putin powiedział w czwartek, że Stany Zjednoczone chcą "stworzyć problemy" podczas wyborów prezydenckich w Rosji marcu 2018 roku. Powiązał także z przyszłorocznym głosowaniem zarzuty dotyczące stosowania dopingu przez rosyjskich sportowców.
 • Putin spotka się z Trumpem? Sprzeczne sygnały Kremla

  Putin spotka się z Trumpem? Sprzeczne sygnały Kremla

  W oficjalnym grafiku wizyty Władimira Putina w Wietnamie nie ma spotkania z Donaldem Trumpem. O możliwość takiej rozmowy, przy okazji szczytu Wspólnoty Gospodarczej Azji i Pacyfiku, zabiega strona amerykańska.
 • ​Władimir Putin ma "konkretne propozycje" w sprawie Korei Północnej

  ​Władimir Putin ma "konkretne propozycje" w sprawie Korei Północnej

  Prezydent Rosji Władimir Putin ocenił w czwartek, że Korea Północna uważa posiadanie broni jądrowej za jedyny sposób swojej obrony i wyraził wątpliwość, czy Pjongjang zrezygnuje z tej broni. Opowiedział się za włączaniem Pjongjangu we wspólne projekty.
 • Spotkanie prezydentów Rosji i Korei Południowej

  Spotkanie prezydentów Rosji i Korei Południowej

  Prezydent Korei Płd. Mun Dze In powiedział w środę prezydentowi Rosji Władimirowi Putinowi, że sytuacja na Półwyspie Koreańskim jest skomplikowana z powodu prowokacji Pjongjangu i może stać się nieprzewidywalna, jeśli ten ich nie zaprzestanie.

Filmy - Władimir Putin (40)