Wkręceni

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Wkręceni (Film (2014) Reż.Piotr Wereśniak) ,

Artykuły - Wkręceni (9)

Filmy - Wkręceni (3)

  • Nowa komedia z Piotrem Adamczykiem od dziś w kinach

    Dziś na ekrany kin wchodzi komedia „Wkręceni” w reżyserii Piotra Wereśniaka. Film opowiada o zwolnionych pracownikach fabryki samochodów, którzy postanawiają wydać swoje oszczędności na szalony wyjazd do Warszawy. Po drodze zostają omyłkowo wzięci za biznesmenów. W głównych rolach występują Piotr Adamczyk, Bartosz Opania i Paweł Domagała. O filmie opowiadają reżyser Piotr Wereśniak oraz grający w nim aktorzy: Piotr Adamczyk i Katarzyna Glinka.
  • Bartosz Opania o "Wkręconych": To bardzo fajny film

    Trzech kumpli wyrusza w szaloną podróż do Warszawy, a reszta niech zostanie tajemnicą... - Bartosz Opania zachęca widzów do wybrania się do kina na najnowszą komedię Piotra Wereśniaka pt. "Wkręceni".
  • Romans Kamilli Baar i Bartosza Opani na ekranach kin w styczniu

    Komedia „Wkręceni” trafi na ekrany kin już w styczniu 2014 roku. Film opowiada historię trójki przyjaciół omyłkowo wziętych za kogoś, kim nie są. Jedną z głównych ról zagrała Kamilla Baar, która przyznaje, że na planie bawiła się doskonale. – To bardzo śmieszna komedia, dobrze bawiliśmy się na planie. Najwięcej scen gram z Bartkiem Opanią. Zawsze można na niego liczyć, jeśli chodzi o abstrakcyjny humor, który na mniej najbardziej działa – mówi aktorka.