wizyta

Synonimy:
wizyty,
Inne znaczenia:
Wizyta (Film [The Visit] Reż.M. Night Shyamalan) ,

Artykuły - Wizyta (2212)

Filmy - Wizyta (17)

 • Brytyjska para książeca już w Polsce

  W poniedziałek po godz. 13.30 w Warszawie wylądował samolot z księciem i księżną Cambridge Williamem i Kate na pokładzie. Para książęca spotka się z prezydentem Andrzejem Dudą i pierwszą damą Agatą Kornhauser-Dudą, odwiedzi Muzeum Powstania Warszawskiego, a w Gdańsku - Europejskie Centrum Solidarności.
 • Piotr Szumlewicz podsumowuje wizytę Donalda Trumpa

  - Wizyta Donalda Trumpa i reakcje na szczyt G20 w Hamburgu pokazały, jak strasznie prowincjonalna jest polska polityka i jak na strasznie niskim poziomie jest niestety polskie dziennikarstwo – komentuje publicysta Piotr Szumlewicz. Program Komentarz polityczny prowadzi dla Was Piotr Szumlewicz. Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDY CZWARTEK O 9:00.
 • Macron w czasie wspólnej konferencji z Putinem: Sputnik i Russia Today to organy kłamliwej propagandy

  Macron w czasie wspólnej konferencji z Putinem: Sputnik i Russia Today to organy kłamliwej propagandy.
 • Waszczykowski w Porannej rozmowie RMF (07.02.17)

  Minister spraw zagranicznych pytany w Porannej rozmowie w RMF FM o to, czy Polska poprze kandydaturę Donalda Tuska na drugą kadencję szefa Rady Europejskiej, powiedział: „Wszystko zależy od pana Donalda Tuska, czy pan Donald Tusk pojawi się w Polsce, podejmie poważną rozmowę z władzami polskimi, przedstawi jakąś koncepcję, powie co zrobił przez dwa lata jako szef Rady Europejskiej i co chce zrobić przez następne dwa lata”. „Niech próbuje” - stwierdził. "Dla mnie jest to kuriozalna sytuacja, iż przedstawiciel danego kraju nie wnosi tej prośby w swoim kraju, tylko przedstawia ją na arenie międzynarodowej" - ocenił gość Roberta Mazurka. Dopytywany o to, czy nie będzie to groteskowe, że Tuska poprą wszyscy poza Polską, odparł: „Jak na razie to groteskowo zachowuje się Donald Tusk, który ignoruje własne państwo”. Podczas rozmowy poruszono także temat rozpoczynającej się wizyty kanclerz Niemiec Angeli Merkel. „Nie dążymy do żadnego przełomu w relacjach polsko-niemieckich, dlatego że nie ma żadnej zapaści, która wymagałaby jakiegoś przełomu” - powiedział minister. „Będziemy rozmawiać o sprawach trudnych, które rzutują na nasza gospodarkę” - zapowiedział. „Jeśli decyzje gospodarcze w UE by szły w tym kierunku, jaki proponują niektórzy politycy europejscy, czy Komisja Europejska, to oznaczałoby wielkie straty dla polskiej gospodarki, dla polskiej energetyki. Będziemy przede wszystkim na ten temat rozmawiać: - poinformował szef polskiej dyplomacji.