wizyta

Synonimy:
wizyty,
Inne znaczenia:
Wizyta (Film [The Visit] Reż.M. Night Shyamalan) ,

Artykuły - Wizyta (2208)

Filmy - Wizyta (19)

 • Powitanie prezydenta Orbana w Warszawie (TV Interia)

  Powitanie prezydenta Orbana w Warszawie (TV Interia)
 • Wizyta Macrona w USA

  Prezydent Francji Emmanuel Macron rozpoczął w poniedziałek wizytę państwową w USA. Towarzyszy mu pierwsza dama Brigitte Macron i liczna delegacja, złożona z ministrów oraz blisko 50 osób reprezentujących zarówno francuski biznes, jak i świat kultury. Media piszą o "trudnym teście przyjaźni" Donalda Trumpa i Macrona.
 • Brytyjska para książeca już w Polsce

  W poniedziałek po godz. 13.30 w Warszawie wylądował samolot z księciem i księżną Cambridge Williamem i Kate na pokładzie. Para książęca spotka się z prezydentem Andrzejem Dudą i pierwszą damą Agatą Kornhauser-Dudą, odwiedzi Muzeum Powstania Warszawskiego, a w Gdańsku - Europejskie Centrum Solidarności.
 • Piotr Szumlewicz podsumowuje wizytę Donalda Trumpa

  - Wizyta Donalda Trumpa i reakcje na szczyt G20 w Hamburgu pokazały, jak strasznie prowincjonalna jest polska polityka i jak na strasznie niskim poziomie jest niestety polskie dziennikarstwo – komentuje publicysta Piotr Szumlewicz. Program Komentarz polityczny prowadzi dla Was Piotr Szumlewicz. Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDY CZWARTEK O 9:00.