wizerunek

Artykuły - Wizerunek (225)

 • Jak chronić skutecznie własny wizerunek?

  Jak chronić skutecznie własny wizerunek?

  Nie każdy może dowolnie dysponować naszym wizerunkiem. Nawet takim, który samodzielnie udostępniliśmy w internecie. W mediach społecznościowych możemy skuteczniej chronić samych siebie.
 • Polska Fundacja Narodowa będzie bronić dobrego wizerunku naszego kraju

  Polska Fundacja Narodowa będzie bronić dobrego wizerunku naszego kraju

  - Chcemy powołać Polską Fundację Narodową, która będzie promować i bronić dobrego wizerunku naszego kraju za granicą - mówi szef MSP Dawid Jackiewicz. Podkreślił, że prezesi państwowych spółek wskazują na trudności w pozyskiwaniu kapitału.
 • Polska nie dba o swój wizerunek w Niemczech?

  Polska nie dba o swój wizerunek w Niemczech?

  Polska powinna zadbać o swój wizerunek w Niemczech i pokazać, że może być ważnym partnerem dla tego kraju, bo Niemcy wręcz rozpaczliwie poszukają dziś strategicznego partnera - mówi PAP ekspert ds. polityki europejskiej Tomasz Krawczyk. Takim partnerem dla Niemiec - jak ocenia - nie jest dziś Francja, ani Wielka Brytania.
 • SKOK-i i banki spółdzielcze pracują nad umacnianiem pozytywnego wizerunku wśród lokalnych społeczności

  SKOK-i i banki spółdzielcze pracują nad umacnianiem pozytywnego wizerunku wśród lokalnych społeczności

  Instytucje finansowe coraz częściej włączają się w działania związane z obszarem społecznej odpowiedzialności biznesu. Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe realizują politykę CSR głównie lokalnie. W przeciwieństwie do dużych banków nie mają wypracowanych mechanizmów wspierania projektów ogólnokrajowych. Podobnie robią banki spółdzielcze, chociaż oba te rodzaje instytucji bankowości społecznej nie wykorzystują swoich możliwości działań ponadregionalnych. Eksperci Instytutu Jagiellońskiego podkreślają, że w Polsce brakuje spójnego systemu CSR i wymiany doświadczeń, a to pozwoliłoby na większą efektywność działań.
 • Postapokaliptyczny wizerunek Rosji

  Postapokaliptyczny wizerunek Rosji

  Wiadomo, marka Rosji na świecie nie jest zbyt dobra. Moskwa od pewnego czasu usiłuje zmienić ten stan rzeczy, w tym celu tworząc kolejną potiomkinowską wioskę - tym razem na skalę światową.
 • Koniec z molochem. Nju odsłona tepsy, czyli poprawa wizerunku

  Koniec z molochem. Nju odsłona tepsy, czyli poprawa wizerunku

  Największy operator telekomunikacyjny na polskim rynku po kilku słabych miesiącach przechodzi do ofensywy. Nie chce się już źle kojarzyć, zamierza być nowoczesny. Jak to zmieni układ sił na polskim rynku?
 • Nie podobam się sobie!

  Nie podobam się sobie!

  Jeśli nie darzysz się sympatią, wcale nie musisz się zmieniać! Wystarczy, że poprawisz swoje relacje z otoczeniem. To najlepszy sposób, żeby zaakceptować siebie i poczuć się pewniej.
 • NBP: Nowa moneta kolekcjonerska z wizerunkiem kangura Walabia Bennetta

  NBP: Nowa moneta kolekcjonerska z wizerunkiem kangura Walabia Bennetta

  Narodowy Bank Polski wprowadzi w poniedziałek do obiegu monetę kolekcjonerską z wizerunkiem kangura Walabia Bennetta. Tego samego dnia w Australii zostanie wyemitowana moneta z podobizną kangura olbrzymiego.
 • Kochan: Tusk buduje wizerunek agresywnego szczeniaka

  Kochan: Tusk buduje wizerunek agresywnego szczeniaka

  - Donald Tusk jest zdolnym politykiem, potrafi odczytywać emocje społeczne. A raczej potrafił, bo teraz to się zmienia. Ostatnie wypowiedzi premiera kształtują mu wizerunek agresywnego szczeniaka, który pohukuje zamiast mówić merytorycznie. To hipokryzja i groteska. Nie można mówić "bądźmy razem", a potem opowiadać o internowaniu Jarosława Kaczyńskiego - mówi Marek Kochan, gość Kontrwywiadu RMF FM. "Sympatia mediów do Tuska słabnie. Gdyby dostał bardziej "po głowie" zobaczylibyśmy innego Tuska. Tuska z zaciśniętymi zębami."
 • Czas na zgodę

  Czas na zgodę

  Temperament Dody jest legendarny. Ale ostatnio zaskakuje jej skłonność do pojednań. Wiemy, kto za tym stoi!

Filmy - Wizerunek (10)