Sport - Witalij Pietrow

Synonimy:
Petrov, Pietrov Pietrow
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Witalij Pietrow (131)

 • Witalij Pietrow: Nic mnie nie różni od Alonso

  Witalij Pietrow: Nic mnie nie różni od Alonso

  Rosyjski kierowca Witalij Pietrow (Caterham) nie czuje się gorszy od dwukrotnego mistrza świata Fernanda Alonso. Pietrow uważa, że o zatrudnieniu w F1 decyduje talent, a nie pieniądze.
 • Formuła 1: Pietrow zastąpi Trulliego w teamie Caterham

  Formuła 1: Pietrow zastąpi Trulliego w teamie Caterham

  Witalij Pietrow będzie nadal startował w Formule 1. Rosyjskiego kierowcę zatrudnił team Caterham-Renault, który nieoczekiwanie zwolnił w piątek Włocha Jarno Trulliego. Kolejny sezon mistrzostw świata rozpocznie 18 marca wyścig o Grand Prix Australii.
 • Pietrow przymierzany do roli rezerwowego w Ferrari?

  Pietrow przymierzany do roli rezerwowego w Ferrari?

  Fińska prasa sugeruje, że nowym rezerwowym teamu Ferrari może zostać wciąż bezrobotny Witalij Pietrow (wcześniej Lotus-Renault). Rosjanin nie ujawnia, czy prowadzi negocjacje z Włochami.
 • Witalij Pietrow będzie testował opony dla Pirelli?

  Witalij Pietrow będzie testował opony dla Pirelli?

  Do niedawna jeździł, jako podstawowy kierowca teamu Lotus-Renault. Teraz najprawdopodobniej zostanie drugim kierowcą testującym opony w firmie Pirelli. Chodzi o Witalija Pietrowa.
 • Witalij Pietrow stara się o posadę w Caterham

  Witalij Pietrow stara się o posadę w Caterham

  Wyrzucony z teamu Lotus - Renault (obecny Lotus) Witalij Pietrow walczy o pozostanie w Formule 1. Według fińskiej prasy Rosjanin negocjuje umowę z teamem Caterham.
 • Grosjean zawdzięcza pracę w Lotus-Renault sponsorowi

  Grosjean zawdzięcza pracę w Lotus-Renault sponsorowi

  Romain Grosjean, który podpisał kontrakt z teamem Lotus-Renault na starty w mistrzostwach świata Formuły 1 w 2012 roku, powrót do cyklu Grand Prix zawdzięcza wsparciu narodowego koncernu paliwowego Total. Francuz zastąpił Roberta Kubicę.
 • Lotus-Renault zrezygnuje z Senny, Pietrowa i Grosjeana?

  Lotus-Renault zrezygnuje z Senny, Pietrowa i Grosjeana?

  Właściciel stajni Lotus-Renault Gerard Lopez po zatrudnieniu Kimi Raikkonena nie wyklucza kolejnych wzmocnień w składzie stajni z Enstone. Może to oznaczać, że w przyszłym roku zabraknie miejsca dla Witalija Pietrowa, Bruno Senny i Romaina Grosjeana.
 • Pietrow prosi o jeszcze jedną szansę

  Pietrow prosi o jeszcze jedną szansę

  Witalij Pietrow z teamu Lotus - Renault jeszcze do niedawna był pewną kartą w talii stajni z Enstone. Po zatrudnienu Kimi Raikkonena i niejasnej sytuacji z Robertem Kubicą, Rosjanin prosi o miejsce w składzie na sezon 2012.
 • Szef Lotus-Renault straci pracę?

  Szef Lotus-Renault straci pracę?

  Szef teamu Lotus-Renault Eric Boulier może w najbliższym czasie stracić zatrudnienie. Włodarze teamu z Enstone nie są zadowoleni z pracy Francuza i chcą przed sezonem 2012 dokonać zmiany.
 • Pietrow posypał głowę popiołem i przeprosił zespół

  Pietrow posypał głowę popiołem i przeprosił zespół

  Kilka dni temu kierowca Lotus-Renault Witalij Pietrow zbeształ w jednym z wywiadów swoich pracodawców mówiąc o tym, że brak wyników, to wina władz i sztabu technicznego. Wygląda na to, że emocje opadły, a Rosjanin przeprosił za swoje słowa.