Witalij Kliczko

Artykuły - Witalij Kliczko (429)

 • Witalij Kliczko coraz bardziej agresywny w walce z koronawirusem

  Witalij Kliczko coraz bardziej agresywny w walce z koronawirusem

  Mer Kijowa, Witalij Kliczko był w ringu prawdziwym twardzielem, a teraz musi się wykazać jako człowiek czynu w obliczu pandemii koronawirusa, która zagraża także Ukrainie. Na tę chwilę wykryto tam 47 przypadków zakażenia i odnotowano trzy ofiary, ale według specjalistów ta liczba jest znacznie większa i może drastycznie wzrosnąć. Były mistrz świata wagi ciężkiej mocno więc reaguje.
 • Witalij Kliczko zaatakował dziennikarza? "To manipulacja"

  Witalij Kliczko zaatakował dziennikarza? "To manipulacja"

  Na Ukrainie podniesiono larum po jednym ze spotkań burmistrza Kijowa Witalija Kliczki z mieszkańcami stolicy. Według relacji portalu Stopkor były bokserski mistrz świata w wadze ciężkiej miał chwycić telefon z rąk dziennikarza, a dodatkowo reporter powiedział, że został uderzony. Rzeczniczka Kliczki nazwała wideo "manipulacją".
 • Witalij Kliczko stawia czoła poważnym oskarżeniom

  Witalij Kliczko stawia czoła poważnym oskarżeniom

  Były mistrz świata wagi ciężkiej, od 2014 roku sprawujący urząd mera Kijowa Witalij Kliczko popadł w konflikt z nowym, wybranym w kwietniu prezydentem Ukrainy - Wołodymyrem Zełenskim. W tle konfliktu narasta sprawa oskarżeń o korupcję, jakim Kliczko stawia czoła.
 • Witalij Kliczko: Pierwsza obrona Usyka w Kijowie

  Witalij Kliczko: Pierwsza obrona Usyka w Kijowie

  Były hegemon wagi ciężkiej, Witalij Kliczko wypowiedział się na temat przyszłości swojego rodaka, Aleksandra Usyka (16-0, 12 KO). Znakomity Ukrainiec, absolutny mistrz wagi cruiser zadebiutuje w królewskiej kategorii już 25 maja w Oxon Hill, jego rywalem będzie Carlos Takam (36-5-1, 28 KO).
 • Chris Arreola: Witalij Kliczko zdemolowałby Wildera

  Chris Arreola: Witalij Kliczko zdemolowałby Wildera

  Od stycznia 2015 roku na tronie WBC wagi ciężkiej zasiada Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO). Jego wielkim poprzednikiem był emerytowany od sześciu lat Witalij Kliczko (45-2, 41 KO). Kto wygrałby w bezpośredniej potyczce? Z jednym i drugim walczył Chris Arreola (38-5-1, 33 KO) i nie ma wątpliwości, na kogo postawiłby pieniądze w takim pojedynku.
 • Witalij Kliczko z nart trafił do szpitala

  Witalij Kliczko z nart trafił do szpitala

  Przez sport do pięknych kobiet i kalectwa... Emerytowany od ponad sześciu lat Witalij Kliczko (45-2, 41 KO) zarobił wielkie pieniądze, ma piękną żonę i dzieci, niestety dla siebie nawet gdy już nie trenuje, cały czas prześladują go stare urazy.
 • Witalij Kliczko: Po walce Władymira chciałem urwać głowę Joshui

  Witalij Kliczko: Po walce Władymira chciałem urwać głowę Joshui

  Witalij Kliczko przyznał, że był sfrustrowany po walce Władimira z Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO) i choć nie mógł, to bardzo chciał pomścić młodszego brata.
 • Witalij Kliczko: Władymir nie miał twardej szczęki.

  Witalij Kliczko: Władymir nie miał twardej szczęki.

  Witalij Kliczko przyznał, że jego brat Władymir, o którym się mówi, że być może wróci niebawem do boksu, nie ma najtwardszej szczęki.
 • Rewanż Lewisa z Kliczką 2 października w Kijowie

  Rewanż Lewisa z Kliczką 2 października w Kijowie

  Na 2 października planowana jest walka pokazowa pomiędzy Lennoxem Lewisem a Witalijem Kliczką. Dojdzie do niej prawdopodobnie Pałacu Sportu w Kijowie.
 • Lewis i Kliczko znowu spotkają się w ringu

  Lewis i Kliczko znowu spotkają się w ringu

  52-letni Lennox Lewis i niespełna 47-letni Witalij Kliczko ponownie spotkają się w ringu. Ukraińskie media poinformowały, że do konfrontacji słynnych pięściarzy dojdzie jesienią.

Filmy - Witalij Kliczko (8)

 • Albert Sosnowski wspomina walkę z Witalijem Kliczko: Mija właśnie 10 lat, nie zapomnę tego do końca życia. Wideo

  - Ta data, 29 maj 2010 roku zostanie mi już w pamięci na całe życie. Sama wiadomość, że będę walczył z Kliczką była dla mnie elektryzująca. Na początku nie mogłem w to uwierzyć, przychodziły myśli strachu, obawy, ale też nadzieje. Cała otoczka, jego przyjazd do Polski, konferencje, a potem walka na stadionie Schalke w Gelsenkirchen, wszystko wspominam bardzo fajnie. Życzę czegoś takiego każdemu pięściarzowi, to naprawdę niesamowite przeżycie. Czy wrócę jeszcze do ringu? Nigdy nie mów nigdy. Nie zamykam jeszcze ostatecznie drzwi, nie do końca wygasła opcja, że już definitywnie zawiesiłem rękawice na kołku - mówi Interii były mistrz Europy EBU oraz były pretendent do mistrzostwa świata organizacji WBC Albert Sosnowski.
 • Kliczko zaskoczył: Pełne hotele? Zapraszam do mnie! Wideo

  Witamy wszystkich, którzy przyjechali na finał do Kijowa. A jeśli ktos nie znalazł miejsca w hotelu, zapraszam do mnie, drzwi mojego domu są otwarte. Chcę pokazać, jak gościnny jest naród ukraiński - mówi przed dzisiejszym finałem Ligi Mistrzów mer Kijowa Witalij Kliczko, były znakomity bokser i mistrz świata w kategorii ciężkiej.
 • Witalij Kliczko przed finałem Ligi Mistrzów. Wideo

  - Jestem niezwykle szczęśliwy, że tak wielkie wydarzenie jak finał Ligi Mistrzów odbywa się w Kijowie. Pierwszy raz w historii! Chcemy, żeby wszyscy byli zadowoleni i robimy wszystko, aby każdy kto tu przyjechał, jeszcze raz kiedyś wrócił. Taki jest nasz cel. Wszyscy pytają o to, kto może wygrać w sobotę? Nikt tego nie wie, ale wiadomo, kto już wygrał - Kijów i nasz kraj! - powiedział przed dzisiejszym finałem Ligi Mistrzów mer Kijowa Witalij Kliczko, były znakomity bokser i mistrz świata w kategorii ciężkiej.
 • Kliczko załamany. "Prezydent nie chce rozmawiać"

  Sytuacja na Ukrainie graniczy obecnie ze stanem wyjątkowym. Oddziały milicji atakują Majdan – twierdzę przeciwników prezydenta Wiktora Janukowycza. W obliczu zaostrzenia konfliktu, liderzy opozycji podjęli próbę porozumienia z siłami rządowymi. - Powiedziałem prezydentowi, że siły rządowe muszą przestać próbować „oczyścić” Majdan, bo w każdej minucie umierają ludzie - mówił mediom Witalij Kliczko, lider opozycyjnej partii Udar.- Jestem bardzo przygnębiony, bo to nie była dyskusja. Prezydent Janukowycz nie chce słuchać opozycji. Żąda, by demonstranci się rozeszli, a protesty ustały...