InteriaTV - wiśnie

Filmy - Wiśnie (11)

 • Polska – kraj owocu wiśni. O zaletach opowiada Agnieszka Cegielska

  – To jest połączenie nieprawdopodobne, jeśli chodzi o skład witamin, minerałów – powiedziała Agnieszka Cegielska, która zdradziła, dlaczego warto jeść ciemne owoce takie jak, czereśnie, czarne porzeczki, a zwłaszcza wiśnie. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Kot próbuje schrupać wiśnię. Jak mu idzie?

  Kot o wdzięcznym imieniu Mini pierwszy raz miał okazję spróbować wiśni. Udało mu się złapać i podnieść jedną za ogonek, ale samo zjedzenie okazało się o wiele trudniejsze. Koniec końców, wiśnią można się też pobawić!
 • Kaczka, która pokochała smak wiśni

  Boris uratował tę kaczkę w lesie, kiedy była jeszcze małym kaczątkiem. Teraz jest szczęśliwym zwierzakiem mieszkającym w domu. Niedawno spróbowała wiśni po raz pierwszy i można śmiało powiedzieć, że aż trzęsła kuperkiem. (STORYFUL/x-news)
 • Dlaczego warto jeść wiśnie? Agnieszka Cegielska o ich niezwykłych właściwościach

  Sezon na owoce w pełni! O tym, dlaczego warto jeść wiśnie, opowiedziała coach zdrowia Agnieszka Cegielska. - Polskie wiśnie to jedne z najbardziej wyrafinowanych - powiedziała. - Z jednej strony pielęgnują nas od środka, ale z drugiej strony dają nam energetycznego kopa - zaznaczyła. Czy wiedzieliście, że mają o 20% więcej żelaza niż jabłka? Kto przede wszystkim powinien pić sok z wiśni? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Kaczka, która pokochała smak wiśni

  Boris uratował tę kaczkę w lesie, kiedy była jeszcze małym kaczątkiem. Teraz jest szczęśliwym zwierzakiem mieszkającym w domu. Niedawno spróbowała wiśni po raz pierwszy i można śmiało powiedzieć, że aż trzęsła kuperkiem. (STORYFUL/x-news)
 • Dlaczego warto jeść wiśnie?

  - Polskie wiśnie są jedne z najbardziej wyrafinowanych - powiedziała dziennikarka Agnieszka Cegielska. Dlaczego warto jeść wiśnie? - Z jednej strony pielęgnują nas od środka, ale z drugiej strony dają nam energetycznego kopa - zaznaczyła. - Mają o dwadzieścia procent więcej żelaza niż jabłka - dodała Cegielska. Kto powinien pić sok z wiśni? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Domowy kisiel wiśniowy - jak go zrobić?

  Kisiel to jeden z popularniejszych deserów, który lata świetności być może ma już za sobą - a szkoda! To pyszny, szybki w przyrządzeniu i zdrowy deser, który można kupić w niemal każdym sklepie. Jeszcze pyszniejsze są te domowe, zrobione samodzielnie, wyłącznie ze zdrowych, naturalnych składników. Tym razem mamy dla was przepis na domowy kisiel o smaku wiśniowym - wystarczy parę chwil i gotowe!
 • Zupa wiśniowa - jak ją zrobić?

  Zupa wiśniowa to jeden z prostszych sposobów na przygotowanie letniej, owocowej zupy, która znakomicie sprawdzi się jako urozmaicenie letniego menu, a która będzie równie pożywna, co klasyczne zupy na mięsnych i warzywnych bulionach. Wyrazisty, soczysty smak wiśni doskonale sprawdza się do przyrządzenia tej ekspresowej zupy - nie tylko dzieci będą zachwycone!
 • Wiśniowe tiramisu – jak je zrobić?

  Twoi goście nie przepadają za tradycyjnym tiramisu, które jest dla nich mało słodkie? Przygotuj tiramisu wiśniowe. Tym deserem zachwycisz wszystkich swoich znajomych, którzy jeszcze długo będą go wspominać. Wiśniowe tiramisu to także doskonałe urozmaicenie dla tych, którzy lubią nieco eksperymentować ze znanymi smakami.
 • Przepis na tartę czekoladowo-wiśniową bez pieczenia

  Nie masz w domu piekarnika? Na szczęście tę tartę czekoladowo-wiśniową wykonasz bez pieczenia. Deser jest przepyszny, kwaskowatość owoców doskonale komponuje się ze słodyczą czekolady. W dodatku przepis na tartę czekoladowo-wiśniową bez pieczenia jest dziecinnie prosty. Twoi domownicy ją pokochają i zapomną o innych deserach. Sprawdź, jak zrobić idealną tartę czekoladowo-wiśniową bez pieczenia.