wisconsin

Artykuły - Wisconsin (16)

 • Po masakrze w Wisconsin: Armia USA infiltrowana przez białych rasistów?

  Po masakrze w Wisconsin: Armia USA infiltrowana przez białych rasistów?

  Zabójstwo sześciu sikhów w ich świątyni w Oak Creek w stanie Wisconsin przez białego rasistę zwróciło uwagę komentatorów na problem powiązań między skrajną prawicą a niektórymi oddziałami armii USA.
 • Dungeons & Dragons zakazane dla więźniów

  Dungeons & Dragons zakazane dla więźniów

  Papierowy świat D&D okazał się mieć za mało Punktów Życia w starciu z władzami amerykańskiego więzienia w Wisconsin, które zakazały gry w Lochy i Smoki przebywającym w zakładzie przestępcom.
 • Światło LED przyszłością światłoterapii

  Światło LED przyszłością światłoterapii

  Światło czerwone i podczerwień - niezawodny lekarz i kosmetolog
 • Zmiany w organach Spółki

  Raport bieżący nr 23/2009Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd KOFOLA S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka") informuje, że w dniu 30 czerwca 2009r. Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy KOFOLA S.A. powołało Pana Anthony Brown na Członka Rady Nadzorczej Spółki. Pan Anthony Brown jest obecnie Dyrektorem Naczelnym w InMarket Solutions Inc. A z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, stanowiącą globalną firmę konsultingową. Mr.
 • Obama ma już o 100 delegatów więcej niż Clinton

  Obama ma już o 100 delegatów więcej niż Clinton

  Senator Barack Obama odniósł we wtorek dziesiąte już kolejne zwycięstwo w prawyborach Partii Demokratycznej, tym razem na Hawajach. Wcześniej we wtorek zwyciężył w stanie Wisconsin.
 • Obama pokonał Clinton w Wisconsin

  Obama pokonał Clinton w Wisconsin

  Senator Barack Obama odniósł we wtorek dziewiąte kolejne zdecydowane zwycięstwo w prawyborach Partii Demokratycznej, tym razem w stanie Wisconsin, umacniając się na pozycji faworyta w wyścigu do nominacji prezydenckiej.
 • Intel oskarżony o naruszenie patentu

  Intel oskarżony o naruszenie patentu

  Przed Sądem Okręgowym Dystryktu Zachodniego w Wisconsin złożono pozew przeciwko Intelowi. Powodem jest Wisconsin Alumni Research Foundation (WARF), prywatna organizacja non profit założona przy University of Wisconsin-Madison.
 • Zawieje śnieżne, 11 ofiar śmiertelnych

  Zawieje śnieżne, 11 ofiar śmiertelnych

  Na amerykańskim Midweście wiele autostrad i dróg zostało sparaliżowanych przez gołoledź, zawieje i zamiecie śnieżne. Tysiące gospodarstw domowych i firm nie ma prądu. Co najmniej 11 osób zginęło.
 • Sławomir Skrzypek kontra Leszek Balcerowicz

  Sławomir Skrzypek kontra Leszek Balcerowicz

  Stanowisko prezesa NBP nie jest obsadzane w wyniku konkursu, lecz podlega przetargom politycznym. Tylko dlatego 44-letni inżynier mechanik, który nawet w Polsce jest postacią niemal anonimową, mógł zastąpić 60-letniego profesora ekonomii, który już dawno zapewnił sobie przepustkę do historii.
 • Sowa z soczewkami

  Młoda sowa o imieniu Minerwa tworzy historię na czubkach drzew w amerykańskim stanie Wisconsin. Jak podkreślają weterynarze, jest jedynym na świecie dziko żyjącym stworzeniem, które ma wszczepione sztuczne soczewki.