wirtualny

Artykuły - Wirtualny (164)

 • Kompania Węglowa zaprasza na wirtualny spacer po kopalni Ziemowit

  Kompania Węglowa zaprasza na wirtualny spacer po kopalni Ziemowit

  Wirtualny spacer po kopalni Ziemowit w Lędzinach udostępnił na swojej stronie internetowej właściciel zakładu, Kompania Węglowa. Dzięki panoramicznym obrazom o kącie widzenia 360 stopni można obecnie obejrzeć 35 miejsc Ziemowita. Docelowo może być ich ponad 200.
 • Operator Virgin Mobile w Polsce - pierwsze informacje

  Operator Virgin Mobile w Polsce - pierwsze informacje

  Starter za 8 zł i maksymalnie prosta taryfa - prawdopodobnie z taką ofertą wystartuje w Polsce kolejny wirtualny operator, Virgin Mobile. Tak przynajmniej wynika z informacji zdobytych przez serwis Telix.pl.
 • Piractwo, wyłudzenia i lewe papiery - informatyka śledcza

  Piractwo, wyłudzenia i lewe papiery - informatyka śledcza

  Dzisiaj coraz więcej przestępstw i oszustw dokonywanych jest przy komputerze. Jest to także najlepsze źródło dowodów potwierdzających winę. Trzeba tylko wiedzieć, jak je znaleźć. Tutaj do akcji wkraczają informatycy śledczy.
 • Koniec z tradycyjnymi sekcjami zwłok

  Koniec z tradycyjnymi sekcjami zwłok

  Komputerowe obrazowanie ciała nieboszczyka może już w niedalekiej przyszłości całkowicie wyeliminować konwencjonalną sekcję. Obecnie wykorzystywane jest ono jedynie do celów pomocniczych.
 • Wirtualny asystent pomoże kierowcom Audi

  Wirtualny asystent pomoże kierowcom Audi

  We wszystkich nowych modelach Audi standardem stanie się multimedialny interfejs , którego głównym elementem jest asystent - avatar.
 • II Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl

  II Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl

  Chcesz znaleźć swoją wymarzoną pracę? Teraz możesz to zrobić bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że weźmiesz udział w Wirtualnych Targach Pracy Monsterpolska.pl. Targi potrwają od 28 marca do 3 kwietnia 2011 roku. Już 15 marca pod adresem www.dnipracy.interia.pl zostanie uruchomiona platforma służąca do rejestracji kandydatów.
 • EasyCall chce w I kwartale 2011 r. zadebiutować na NewConnect

  EasyCall, spółka oferująca bezpłatny program do dzwonienia przez internet, zamierza w pierwszym kwartale 2011 roku zadebiutować na rynku NewConnect.
 • tuBiedronka rośnie w siłę - 70 tysięcy klientów

  tuBiedronka rośnie w siłę - 70 tysięcy klientów

  Kiedy sieć wirtualna tuBiedronka startowała na naszym rynku, wszyscy podchodzili do niej dość sceptycznie. W końcu, był to operator firmowany przez sieć tanich dyskontów spożywczych, nie mających nic wspólnego z telekomunikacją. Najwyraźniej jednak, tuBiedronka radzi sobie nie tak najgorzej.
 • Świat dziecięcej wyobraźni

  Świat dziecięcej wyobraźni

  5 października ukaże się album "Nie wiem kto" z piosenkami dla dzieci. Wirtualny, animowany zespół dzieciaków i potworków wyśpiewa teksty Jana Brzechwy, Juliana Tuwima i Danuty Wawiłow.
 • Wirtualny portfel: Nowa, przydatna funkcja Steama

  Wirtualny portfel: Nowa, przydatna funkcja Steama

  Valve dodało nową, bardzo przydatną funkcjonalność do serwisu Steam.

Filmy - Wirtualny (1)

 • Wirtualny przewodnik po Brukseli

  Niegdyś ważny ośrodek ekonomiczny i komunikacyjny, dzisiaj stolica Unii Europejskiej i Belgii. W wakacyjnym cyklu "Tanie podróżowanie" tym razem zapraszamy do Brukseli!