wiosna

Artykuły - Wiosna (232)

 • Modne kurtki męskie w sezonie 2020

  Modne kurtki męskie w sezonie 2020

  Uzupełniają stylizację, chronią przed zimnem, a przede wszystkim gwarantują wygodę. Aby wybrać męską kurtkę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb, należy zastanowić się nad jej funkcjonalnością. Kurtki zimowe, które wykazują dużą termoizolację, różnią się przecież od przewiewnych kurtek przejściowych. Na rynku dostępne są również kurtki letnie oraz wiatroszczelne i wodoszczelne z odpowiednimi membranami. Wybór jest naprawdę spory.
 • Pastele: Modowy zwiastun wiosny

  Pastele: Modowy zwiastun wiosny

  Nic tak jak pastele nie podkreśla lekkości i delikatności stylizacji. Rozbielone odcienie klasycznych kolorów wnoszą do szafy zwiewność i ulotność, a dodatkowo pasują do każdego typu urody. Nie wierzysz? Czas się przekonać. Poznaj kilka sposobów i przydatnych porad odnośnie noszenia pasteli i kliknij lub zmierz na żywo ubrania w tych trendach. Zaproś wiosnę do swojej szafy!
 • Wiosenny rynek pracy

  Wiele wskazuje na to, że tegoroczna wiosna na rynku pracy zaczęła się kilka tygodni przed kalendarzową. Rekrutacje trwają w najlepsze.
 • IMGW: Wiosna była typowa dla naszego klimatu

  IMGW: Wiosna była typowa dla naszego klimatu

  Wiosna była ciepła i pełna gwałtownych zjawisk, burz i ulew - jednak to typowe dla naszej szerokości geograficznej uważa klimatolog z IMGW. Michał Kowalewski dodaje, że tegoroczna wiosna przyszła szybko.
 • Co robić, by mieć więcej energii wiosną

  Co robić, by mieć więcej energii wiosną

  O tej porze roku częściej patrzymy na świat przez różowe okulary. W euforię wprawia nas ciepłe słońce, świeża zieleń, zapach kwiatów... Nie pozwól, by ten cudowny stan szybko przeminął.
 • Prognozy na cały tydzień i święta wielkanocne

  Prognozy na cały tydzień i święta wielkanocne

  Prognozy na początek kolejnego tygodnia kwietnia nie są zbyt obiecujące. Czeka nas załamanie pogody. Na wysokie wartości na termometrach raczej nie ma co liczyć. Wraz z frontem atmosferycznym będzie napływać chłodne powietrze arktyczno-morskie. Przydadzą się też parasole, bo spadnie dużo deszczu, zwłaszcza w pierwszej połowie tygodnia. Nieco większej ilości słońca można spodziewać się dopiero od czwartku. Co szykuje nam pogoda na Wielkanoc? Jeśli długoterminowe prognozy się sprawdzą, tegoroczne święta będą pochmurne i niezbyt ciepłe, a Lany Poniedziałek upłynie pod znakiem deszczu.
 • Oczyszczające zielone koktajle, które odchudzają

  Oczyszczające zielone koktajle, które odchudzają

  Wiosna to dobry moment, by wprowadzić je do codziennej diety. Odchudzają i… nie tylko!
 • U bauerów na przednówku

  U bauerów na przednówku

  Wiosna! Niemieccy pracodawcy szukają chętnych do pracy!
 • Prognozy: Front nad Polską. W czwartek zmiany w pogodzie

  Prognozy: Front nad Polską. W czwartek zmiany w pogodzie

  Środa upłynie pod znakiem korzystnej i na ogół słonecznej aury. Padać raczej nie powinno i umiarkowane zachmurzenie się utrzyma. Termometry wskażą maksymalnie nawet do 16 st. Celsjusza. Niestety, dobra passa nie potrwa zbyt długo. Już w czwartek przydadzą się parasole. Deszcz spodziewany jest m. in. na południu kraju. Możliwe są też pierwsze wiosenne burze.

Filmy - Wiosna (32)

 • Jak przyroda budzi się do życia?

  Świat w ostatnim czasie się zatrzymał, natomiast natura nadal żyje swoim rytmem i wita wiosnę. Marcin Kostrzyński wybrał się do lasu z kamerą i nagrał kilka nowych filmików. Jak przyroda i zwierzęta budzą się do życia? O tym przyrodnik opowiedział w „Dzień Dobry TVN”. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Po ciepłej zimie nadchodzi upalna wiosna?

  Po ciepłej zimie nadchodzi upalna wiosna? – To jest prawdopodobne - powiedział synoptyk Mateusz Barczyk. Jaki będzie marzec? – Ma być zdecydowanie cieplejszy od norm, ale w tej bardzo ciepłej zimie będziemy mieć incydenty chłodu – zaznaczył. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Wiosna dla zwierząt przyszła zbyt wcześnie

  Marcin Kostrzyński opowiedział o tym, jak brak zimy wpływa na zwierzęta. – Gęsi już ciągną na północ, jeżeli dmuchnie zimnem z północy to te ptaki nie będą miały już energii, żeby wrócić z powrotem – powiedział przyrodnik. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Wieczór wyborczy Lewicy

  Według wyników exit poll Lewica przekroczyła próg wyborczy i uzyskała 11,9 proc. głosów. Podczas przemówienia prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego w sztabie słychać było okrzyki „Konstytucja!”