Muzyka - wino

Synonimy:
wina,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wino (47)

 • AC/DC mają swoje wino

  AC/DC mają swoje wino

  Miłośnicy ostrych brzmień AC/DC mogą już teraz nie tylko upajać się świetną muzyką zespołu, ale również... winem sygnowanym przez formację. Przy współpracy z australijskim producentem tego trunku - Warburn Estate powstało "Wino AC/DC".
 • Aaron Carter: "Jackson dał mi narkotyki"

  Aaron Carter: "Jackson dał mi narkotyki"

  Niegdysiejszy nastoletni gwiazdor Aaron Carter (młodszy brat Nicka z Backstreet Boys) ujawnił sensacyjne informacje związane z Michaelem Jacksonem.
 • Włamanie u 50 Centa. Chodziło o wino?

  Włamanie u 50 Centa. Chodziło o wino?

  Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych za włamanie się do posiadłości rapera 50 Centa. Jednego z intruzów złapano w szafie muzyka, gdy popijał znalezioną w jego rezydencji butelkę wina.
 • Trzy rozwody to wina sukcesu?

  Trzy rozwody to wina sukcesu?

  Brytyjski wokalista Phil Collins zrezygnowałby z pełnej sukcesów kariery muzycznej dla życia rodzinnego. Artysta był żonaty trzykrotnie, a niepowodzenia w miłości zrzuca na karb sukcesów na listach przebojów.
 • 2PU: To Twoja wina!

  2PU: To Twoja wina!

  Po zmianach w składzie z nowym materiałem powraca pochodząca z Zielonej Góry rockowa grupa 2PU. EP-kę "Twoja wina" promuje utwór "Zanim", do którego teledysk możecie już zobaczyć na stronach INTERIA.PL.
 • Przemek Puk: Wyspa, miłość i wino

  Przemek Puk: Wyspa, miłość i wino

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć najnowszy teledysk Przemka Puka. Wokalista znany z "Fabryki Gwiazd" w Chorwacji nakręcił klip do utworu "Ocean łez".
 • "Plamy, policja i srebrna kula"

  "Plamy, policja i srebrna kula"

  Trio z Izraela, występujące pod szyldem Monotonix, to rock'n'roll wcielony. Nie chodzi nawet o muzykę, chociaż połączenie punka, garażowego rocka i oldskulowego popu to mieszanka wybuchowa, przy której trudno spokojnie wysiedzieć. (Złą) sławę Monotonix przyniosły przede wszystkim koncerty - dzikie, szalone wygłupy, równie widowiskowe i karkołomne, co sporty ekstremalne, a przy tym angażujące publiczność do czynnego udziału. Kłopoty z policją i właścicielami klubów oraz uwielbienie ze strony fanów, którzy nigdy wcześniej nie przeżyli widowiska równie intensywnego - oto codzienność Monotonix.
 • Fergie upiła się w studiu

  Fergie upiła się w studiu

  Wokalistka The Black Eyead Peas poprosiła kolegę z zespołu o przyniesienie wina na sesję nagraniową płyty "The E.N.D.". Skończyło się... wesoło.
 • Raper nie przyznał się do winy

  Raper nie przyznał się do winy

  Kanye West nie przyznał się do winy w związku z ubiegłoroczną szarpaniną z paparazzo na lotnisku w Los Angeles.
 • Nie ma chłopaka, bo jest za wysoka?

  Nie ma chłopaka, bo jest za wysoka?

  Gwiazda r'n'b Ciara jest samotna. Piosenkarka jest przekonana, że to wina jej wzrostu.