Film - wino

Synonimy:
wina,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wino (21)

 • Nie znam się na winach, tylko bardzo je lubię

  Nie znam się na winach, tylko bardzo je lubię

  Jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Mimo że przed kilku laty Marek Kondrat spektakularnie zerwał z zawodem i poświęcił winiarstwu, nadal cieszy się niesłabnącą sympatią widzów.
 • Richard Gere i wino z Toskanii

  Richard Gere i wino z Toskanii

  Amerykański aktor Richard Gere będzie miał własną ekskluzywną linię słynnego czerwonego wina Brunello di Montalcino - podały włoskie media. Wino wyprodukowane w Toskanii trafi do Stanów Zjednoczonych.
 • Depardieu: Prawda na dnia lampki

  Depardieu: Prawda na dnia lampki

  Dla Gerarda Depardieu wino jest prawdziwą pasją. Francuski aktor posiada własne winnice, których produkty znajdują się w karcie menu jego paryskiej restauracji "Le Bien Decide" (Zdecydowany).
 • Co w kinie? Faceci po przejściach

  Co w kinie? Faceci po przejściach

  Pięć filmów zadebiutowało w piątek, 30 kwietnia, na ekranach kin. Wśród nich dwa sequele: superprodukcji "Iron Man" i czeskiego filmu "Młode wino", "Szalone serce" z oscarową rolą Jeffa Bridgesa, "Handlarz cudów" z popisową kreacją Borysa Szyca i najbardziej niezwykła propozycja tygodnia - "Dubel" Johana Grimonpreza.
 • Polański przyznaje się do winy

  Polański przyznaje się do winy

  Roman Polański w wywiadzie udzielonym tuż przed wrześniowym aresztowaniem magazynowi "Esquire", wziął na siebie całą winę za to, co zdarzyło się w willi Jacka Nicholsona w 1977 roku.
 • W kosmos czy na prowincję?

  W kosmos czy na prowincję?

  W kosmos ze "Star Trekiem" czy na polską prowincję z "Winem truskawkowym"? Która z piątkowych premier kinowych zasługuje na największą uwagę?
 • "Star Trek" powraca!

  "Star Trek" powraca!

  W tym tygodniu czekają nas jedynie cztery premiery kinowe. Poza najnowszymi przygodami bohaterów "Star Trek" na ekranach pojawią się dwie produkcje europejskie - polsko-słowacka i niemiecka - oraz komedia spod znaku Hollywood.
 • Pijany rytm Galicji

  Pijany rytm Galicji

  4 maja odbyła się uroczysta premiera najnowszego filmu Dariusza Jabłońskiego "Wino truskawkowe", zrealizowanego na podstawie "Opowieści galicyjskich" Andrzeja Stasiuka.
 • Filmowiec zakłada "partię wina"

  Filmowiec zakłada "partię wina"

  Gruziński filmowiec Giorgi Szengelija zapowiedział w piątek, że zamierza utworzyć polityczną "partię wina", która będzie w opozycji do przezydenta Micheila Saakaszwilego.
 • Na co do kina?

  Na co do kina?

  W pierwszy dzień nowego roku pojechaliśmy do Afryki wraz z drugą częścią "Madagaskaru". Pierwszy weekend 2009 roku minie pod znakiem komedii. Agnes Jaoui opowie nam o deszczu. A dla zwolenników czeskich klimatów - "Młode wino".