Muzyka - WiN

Artykuły - WiN (38)

 • Światowa lista: Porażka 50 Centa

  Światowa lista: Porażka 50 Centa

  "Animal Ambition: An Untamed Desire To Win" - nowy album słynnego rapera 50 Centa rozszedł się raptem w 65 tys. egzemplarzy na całym świecie w premierowym tygodniu sprzedaży.
 • Przewodnik rockowy: Maynard James Keenan - Śpiew, kobiety i wino

  Przewodnik rockowy: Maynard James Keenan - Śpiew, kobiety i wino

  Rzucając dość nieuważnie okiem na biografię Maynarda Jamesa Keenana, wokalisty zespołu Tool, można by dojść do wniosku, że w jego życiu najważniejsze są wino, kobiety i śpiew. Tyle tylko że w odwrotnej kolejności. Bo najistotniejszy jest śpiew, potem otoczone nimbem tajemniczości jego życie prywatne oraz sceniczne kreacje i wreszcie nietypowa pasja - produkcja wina.
 • Arcade Fire: Win Butler atakuje krytyka

  Arcade Fire: Win Butler atakuje krytyka

  Frontman zespołu Arcade Fire postanowił wypowiedzieć się na temat negatywnej recenzji ostatniego albumu grupy zatytułowanego "Reflektor".
 • "Skandal" na rozdaniu nagród You Tube (wideo)

  "Skandal" na rozdaniu nagród You Tube (wideo)

  Pamiętacie rozdanie nagród MTV Video Music Awards w 2009 roku i niesławne wtargnięcie na scenę Kanye Westa? "Numer" rapera powtórzył Win Butler z grupy Arcade Fire.
 • Przewodnik rockowy. Rod Stewart: Wino, kobiety i śpiew

  Przewodnik rockowy. Rod Stewart: Wino, kobiety i śpiew

  Czas wcale się go nie ima i mimo upływu dziesięcioleci jest jak dobre wino, obok siebie ma kolejną piękną kobietę i wciąż wspaniale śpiewa. 14 września brytyjski wokalista Rod Stewart wystąpi w Rybniku.
 • To wina Elvisa!

  To wina Elvisa!

  Shakin' Dudi "...bo ładnym zawsze lżej...", Radio Katowice
 • AC/DC mają swoje wino

  AC/DC mają swoje wino

  Miłośnicy ostrych brzmień AC/DC mogą już teraz nie tylko upajać się świetną muzyką zespołu, ale również... winem sygnowanym przez formację. Przy współpracy z australijskim producentem tego trunku - Warburn Estate powstało "Wino AC/DC".
 • Włamanie u 50 Centa. Chodziło o wino?

  Włamanie u 50 Centa. Chodziło o wino?

  Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych za włamanie się do posiadłości rapera 50 Centa. Jednego z intruzów złapano w szafie muzyka, gdy popijał znalezioną w jego rezydencji butelkę wina.
 • 2PU: To Twoja wina!

  2PU: To Twoja wina!

  Po zmianach w składzie z nowym materiałem powraca pochodząca z Zielonej Góry rockowa grupa 2PU. EP-kę "Twoja wina" promuje utwór "Zanim", do którego teledysk możecie już zobaczyć na stronach INTERIA.PL.
 • Raper nie przyznał się do winy

  Raper nie przyznał się do winy

  Kanye West nie przyznał się do winy w związku z ubiegłoroczną szarpaniną z paparazzo na lotnisku w Los Angeles.