williamson

Artykuły - Williamson (17)

 • The Stooges odbierają nieoczekiwane hołdy

  The Stooges odbierają nieoczekiwane hołdy

  W marcu tego roku zespół The Stooges został wprowadzony do Rockandrollowego Salonu Sław. Iggy Pop nie starał się nawet ukryć swojej radości.
 • "Krzyk 4": Początek nowej trylogii

  "Krzyk 4": Początek nowej trylogii

  Odmłodzony "Krzyk" będzie częścią zupełnie nowej trylogii - zapowiada scenarzysta filmu, Kevin Williamson.
 • Nobel z ekonomii dla dwojga Amerykanów

  Nobel z ekonomii dla dwojga Amerykanów

  Amerykanie Elinor Ostrom i Oliver Williamson zostali laureatami tegorocznej Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii - ogłosiła dziś w Sztokholmie Królewska Szwedzka Akademia Nauk. Od 1980 roku naukowcy z USA otrzymali to wyróżnienie aż 23 razy. W tym roku noble przypadły za osiągnięcia w dziedzinie zarządzania ekonomicznego.
 • Przyznano ekonomicznego Nobla

  Przyznano ekonomicznego Nobla

  Amerykanie Elinor Ostrom i Oliver Williamson zostali laureatami tegorocznej Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii - ogłosiła w poniedziałek w Sztokholmie Królewska Szwedzka Akademia Nauk. W tym roku Noble przypadły za osiągnięcia w dziedzinie zarządzania ekonomicznego.
 • Irving i Williamson, czyli rozterki negacjonistów

  Irving i Williamson, czyli rozterki negacjonistów

  Brytyjski negacjonista David Irving ujawnił, że przed kilkoma tygodniami biskup lefebrysta Richard Williamson poprosił go o materiały na temat Auschwitz.
 • Argentyna: Biskup-negacjonista na wygnaniu

  Rząd argentyński wezwał angielskiego biskupa-negacjonistę, należącego do skrajnie tradycjonalistycznego Bractwa św. Piusa X, do opuszczenia Argentyny w ciągu 10 dni.
 • Bp Williamson usunięty ze stanowiska rektora

  Bp Williamson usunięty ze stanowiska rektora

  Biskup lefebrysta i negacjonista Richard Williamson został usunięty ze stanowiska rektora lefebrystowskiego seminarium w La Reja w Argentynie - podały miejscowe media, powołując się na informacje, uzyskane ze źródeł kościelnych.
 • Lefebrysta: Jeśli znajdę dowody, dokonam korekty

  Lefebrysta: Jeśli znajdę dowody, dokonam korekty

  Richard Williamson, jeden z czterech lefebrystycznych biskupów, wobec których papież Benedykt XVI wycofał ekskomunikę, oświadczył, iż "potrzebuje czasu" na skorygowanie swej wypowiedzi kwestionującej rozmiary zagłady Żydów - poinformował niemiecki tygodnik "Der Spiegel".
 • Ostra reakcja papieża na słowa lefebrysty

  Ostra reakcja papieża na słowa lefebrysty

  Biskup lefebrysta Richard Williamson musi odwołać swe wypowiedzi negujące Szoah - ogłosił Watykan. W specjalnej nocie Sekretariat Stanu Stolicy Apostolskiej oświadczył, że słowa Williamsona są "absolutnie niedopuszczalne" i zostały stanowczo "odrzucone" przez papieża.
 • Kard. Kasper przyznaje: Watykan popełnił błąd

  Kard. Kasper przyznaje: Watykan popełnił błąd

  Przewodniczący Papieskiej Rady ds. Krzewienia Jedności Chrześcijan kardynał Walter Kasper przyznał, że w Watykanie popełniono błędy na etapie zdejmowania ekskomuniki z czterech biskupów lefebrystów, spośród których Brytyjczyk Richard Williamson okazał się negacjonistą.

Filmy - Williamson (1)

 • Matthew Williamson i moda dla pań

  W jego projektach nie ma nic oszukańczego, nic przekombinowanego, nic demonicznego. On naprawdę lubi kobiety i widać to w jego ubraniach! - tak znani styliści i dziennikarze mówią o nowej kolekcji Matthew Williamsona.