williams f1

Artykuły - Williams f1 (46)

 • Formuła 1. George Russell: Kubica? Bardzo dużo się od niego nauczyłem

  Formuła 1. George Russell: Kubica? Bardzo dużo się od niego nauczyłem

  - Będę szczery, nauczyłem się od Kubicy bardzo dużo. Był niesamowity w technicznych kwestiach wyścigów. Nigdy nie spotkałem się z osobą, która ma tak dobrą pamięć - stwierdził George Russell, wspominając współpracę z Robertem Kubicą. Anglik w rozmowie z oficjalnym profilem Formuły 1 zdradził, które cechy Polaka imponowały mu najbardziej.
 • Formuła 1. George Russell otrzyma nowy silnik przed GP Styrii

  Formuła 1. George Russell otrzyma nowy silnik przed GP Styrii

  George Russell może mówić o sporym pechu. Po nieudanym sezonie 2019, Brytyjczyk rozpoczął tegoroczne zmagania od awarii silnika podczas wyścigu w Austrii. Okazało się, że jest ona na tyle poważna, że były zespołowy kolega Roberta Kubicy otrzymał nową jednostkę napędową przed GP Styrii. Cierpliwość Russella zdaje się być na wyczerpaniu. Młodego kierowcę mogą uratować przenosiny do Mercedesa.
 • Formuła 1. Bernie Ecclestone pomoże Williamsowi?

  Formuła 1. Bernie Ecclestone pomoże Williamsowi?

  - Rozglądam się wokół i szukam osób, które byłyby w stanie zainwestować w ekipę i zarazem miałby środki na jej prowadzenie. Utrata takiego zespołu byłaby naprawdę okropna - stwierdził były szef Formuł 1 Bernie Ecclestone. Anglik odniósł się w ten sposób do słabej sytuacji byłego teamu Roberta Kubicy - Williamsa, który tydzień temu ogłosił rozwiązanie umowy ze sponsorem tytularnym.
 • Formuła 1. Simon Roberts nowym dyrektorem zarządzającym Williamsa

  Formuła 1. Simon Roberts nowym dyrektorem zarządzającym Williamsa

  Były team Roberta Kubicy Williams podał ważną informację. Zespół z Grove ma nowego dyrektora zarządzającego. Został nim były wieloletni szef McLarena Simon Roberts.
 • Formuła 1. Williams zaprezentował bolid na nowy sezon

  Formuła 1. Williams zaprezentował bolid na nowy sezon

  Były zespół Roberta Kubicy Williams zaprezentował bolid na nowy sezon Formuły 1. Kierowcami stajni z Grove są George Russell i Nicholas Latifi, który zastąpił Polaka.
 • Formuła 1. Robert Kubica: To tania wymówka

  Formuła 1. Robert Kubica: To tania wymówka

  Robert Kubica zdecydowanie odniósł się do krążących plotek, że jednym z głównych powodów jego słabej postawy w minionym sezonie Formuły 1 były problemy z oponami. - Sądzę, że jestem wystarczająco inteligentny, żeby zrozumieć, jak radzić sobie z oponami - skomentował polski kierowca w wywiadzie dla motorsport-total.com.
 • F1. George Russell: Williams będzie znacznie lepszy w 2020 roku

  F1. George Russell: Williams będzie znacznie lepszy w 2020 roku

  To był koszmarny sezon Formuły 1 dla ekipy Williamsa, co boleśnie odczuł na własnej skórze m.in. Robert Kubica. Nasz kierowca opuścił angielski zespół, a jego były partner z ekipy - George Russell zapewnia, że w nowym sezonie team będzie "znacznie lepszy".
 • Formuła 1. George Russell sfrustrowany: Spędziłem wyścig za Robertem

  Formuła 1. George Russell sfrustrowany: Spędziłem wyścig za Robertem

  George Russell ubolewał nad "frustrującym" wyścigiem o Grand Prix Meksyku. Jak sam stwierdził, "utknął" za kolegą z zespołu Williamsa Robertem Kubicą. Jego zdaniem, stajnia z Grove powinna rozważyć wprowadzenie tzw. team orders, czyli poleceń zespołowych.
 • Formuła 1. Robert Kubica po GP Meksyku: To był "wolny kapeć"

  Formuła 1. Robert Kubica po GP Meksyku: To był "wolny kapeć"

  - Mieliśmy "wolnego kapcia". Powietrze schodziło wolno. I tyle - tak w wywiadzie dla Eleven Sports Robert Kubica odpowiedział na pytanie, dlaczego niespodziewanie musiał zjechać do alei serwisowej w końcówce Grand Prix Meksyku. Polak zajął ostatnie miejsce.
 • Formuła 1. Claire Williams: Robert Kubica będzie pracował nad bolidem na przyszły sezon

  Formuła 1. Claire Williams: Robert Kubica będzie pracował nad bolidem na przyszły sezon

  Robert Kubica w coraz mocniejszych słowach mówi o tym, jak jest sfrustrowany sytuacją w Williamsie i odlicza sesje, które pozostały mu do końca współpracy z brytyjskim zespołem, a tymczasem szefowa teamu - Claire Williams twierdzi, że zamierza w maksymalnym stopniu wykorzystać doświadczenie polskiego kierowcy w pracy nad bolidem na przyszły sezon.

Filmy - Williams f1 (18)