Wilk z Wall Street

Synonimy:
Wilk z Wall Street,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wilk z Wall Street (39)

 • "Wilk z Wall Street" - zbliża się kolejny kryzys

  "Wilk z Wall Street" - zbliża się kolejny kryzys

  Przeczytanie opinii Jordana Belforta "Wilka z Wall Street", który odradza inwestycje w kryptowaluty w tak dużej gazecie finansowej jak Financial Times, uświadamia mi, że inwestorzy czekają na koniec świata.
 • Ocenzurowany "Wilk z Wall Street" znowu w Polsacie!

  Ocenzurowany "Wilk z Wall Street" znowu w Polsacie!

  We wtorek, 11 lipca, widzowie Polsatu obejrzeli głośną produkcję Martina Scorsese "Wilk z Wall Street", z Leonardo DiCaprio w roli głównej. Stacja pokazała jednak ocenzurowaną wersję filmu, co oburzyło widzów. Taka sama sytuacja miała już miejsce w kwietniu 2016 roku.
 • Nieocenzurowany "Wilk z Wall Street" w Polsacie

  Nieocenzurowany "Wilk z Wall Street" w Polsacie

  W sobotę, 8 października, Polsat pokaże nieocenzurowaną wersję "Wilka z Wall Street" Martina Scorsese. Stacja wyświetli kontrowersyjny film o godz. 23.15
 • "Wilk z Wall Street": Polsat pokaże film Martina Scorsese bez cenzury

  "Wilk z Wall Street": Polsat pokaże film Martina Scorsese bez cenzury

  W sobotę, 8 października, Polsat pokaże nieocenzurowaną wersje "Wilka z Wall Street" Martina Scorsese. Stacja wyświetli kontrowersyjny film o godz. 23.15 - poinformował Press.pl.
 • Filmowcy ostrzegają: Imprezy szkodzą

  Filmowcy ostrzegają: Imprezy szkodzą

  Większości z nas nie trzeba powtarzać, że alkohol szkodzi, szczególnie, gdy trwają wakacje… Mimo to, filmowcy, wiedzeni doświadczeniem, nieraz starali się nas ostrzegać przed konsekwencjami nadmiernego imprezowania. Ich wizjom "imprezy życia" w rzeczywistości trudno czasem dorównać, "dzień później" jednak wszyscy przeżywamy tak samo boleśnie. Zamiast więc samemu zmagać się z mdłościami, a potem na własnej skórze doświadczać efektów kaca, prezentujemy osiem filmów, które szybko oduczą was nadmiernego imprezowania. Zasada jest prosta: nie powtarzajcie tego u siebie w domu!
 • "Wilk z Wall Street" pokazany został w Polsacie w wersji telewizyjnej

  "Wilk z Wall Street" pokazany został w Polsacie w wersji telewizyjnej

  "Jest to wersja emitowana w innych krajach Europy, wersja zaakceptowana bez wątpienia przez twórców filmu i jego dystrybutora" - rzecznik prasowy Polsatu, Tomasz Matwiejczuk, wyjaśnia zamieszanie związane z emisją filmu "Wilk z Wall Street"
 • Ocenzurowany "Wilk z Wall Street" w Polsacie!

  Ocenzurowany "Wilk z Wall Street" w Polsacie!

  W poniedziałek, 4 kwietnia, widzowie Polsatu obejrzeli w paśmie "Megahit" głośny film Martina Scorsese "Wilk z Wall Street", z Leonardo DiCaprio w roli głównej. Stacja pokazała jednak ocenzurowaną wersję filmu, co oburzyło widzów.
 • Inwestuj i wygraj wyjazd na Wall Street

  Inwestuj i wygraj wyjazd na Wall Street

  W poniedziałek 23 marca 2015 r. wystartuje konkurs inwestycyjny "WallStreet Cup 2015", organizowany przez Dom Maklerski TMS Brokers SA. Nagrodami głównymi są 4 wycieczki do Nowego Jorku.
 • Szybkie chłopaki manipulują rynkiem?

  Szybkie chłopaki manipulują rynkiem?

  Nowojorska giełda, symbol światowego kapitalizmu, jest oparta na nieuczciwej przewadze kilku potężnych graczy nad całą resztą. Trader Royal Bank of Canada czuł się tak, jakby ktoś wiedział co on zaraz zrobi i wyprzedał go o krok. Okazało się, że gracze HFT mają dostęp do jego zleceń, zanim dotrą one na giełdę.

Zdjęcia - Wilk z Wall Street (20)

 • film.interia.pl
  "Wilk z Wall Street"
 • film.interia.pl
  "Wilk z Wall Street"
 • film.interia.pl
  "Wilk z Wall Street"
 • film.interia.pl
  "Wilk z Wall Street"
 • film.interia.pl
  "Wilk z Wall Street"
 • film.interia.pl
  "Wilk z Wall Street"

Filmy - Wilk z Wall Street (3)

 • Leonardo DiCaprio o "Wilku z Wall Street"

  Aktor opowiada o przygotowaniach do powstania filmu Martina Scorsese "Wilk z Wall Street", o pracy na planie i swoim bohaterze.
 • Rozebrała się przed DiCaprio, a on...

  Margot Robbie to wschodząca gwiazda Hollywood! Atrakcyjna Australijka wystąpiła u boku Leonardo DiCaprio w głośnym filmie "Wilk z Wall Street" Martina Scorsese. W rozmowie z agencją Associated Press wyjaśnia, dlaczego bała się rozbieranych scen i zdradza sekrety swojego filmowego partnera. "Leo nieraz wyglądał i zachowywał się, jakby mu coś odbiło!"
 • Anna Wendzikowska spotka się z Leonardo DiCaprio

  Anna Wendzikowska przeprowadzi wywiady z gwiazdami filmu „Wilk z Wall Street” Martina Scorsese w Nowym Jorku. Dziennikarka jest bardzo podekscytowana faktem, że będzie mogła osobiście porozmawiać z Leonardo DiCaprio. – To chyba najlepszy wywiad, jaki mógłby mi się zdarzyć; z najwyższej półki i z pierwszej ligi - mówi.