Wilk z Wall Street

Synonimy:
Wilk z Wall Street,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wilk z Wall Street (29)

 • Tommy Chong do Felicity Huffman: "Więzienie nie jest złe"

  Tommy Chong do Felicity Huffman: "Więzienie nie jest złe"

  Aktor i komik Tommy Chong postanowił wesprzeć Felicity Huffman i inne gwiazdy, którym grozi więzienie w związku ze skandalem korupcyjnym na amerykańskich uczelniach wyższych. Odtwórca roli Leo w serialu "Różowe lata 70-te" odwołał się do własnych przeżyć i wyjawił, że życie za kratami nie jest wcale takie beznadziejne.
 • "Wilk z Wall Street": Narkotyki, pieniądze i seks

  "Wilk z Wall Street": Narkotyki, pieniądze i seks

  17 grudnia 2013 roku odbył się premierowy pokaz "Wilka z Wall Street" Martina Scorsese. Trzygodzinny obraz przedstawiał losy Jordana Belforta, maklera giełdowego, który przed ukończeniem trzydziestego roku życia został milionerem dzięki nielegalnym operacjom na giełdzie. Zanim został aresztowany, zasłynął z dzikich imprez i zamiłowania do narkotyków.
 • Leonardo DiCaprio oddał Oscara

  Leonardo DiCaprio oddał Oscara

  Leonarda DiCaprio oddał służbom federalnym Oscara, którego Marlon Brando otrzymał w 1954 roku za "Na nabrzeżach". Znany z "Titanica" aktor dostał go w prezencie od malezyjskiego finansisty oskarżanego o zdefraudowanie miliardów dolarów.
 • "Wilk z Wall Street" - zbliża się kolejny kryzys

  "Wilk z Wall Street" - zbliża się kolejny kryzys

  Przeczytanie opinii Jordana Belforta "Wilka z Wall Street", który odradza inwestycje w kryptowaluty w tak dużej gazecie finansowej jak Financial Times, uświadamia mi, że inwestorzy czekają na koniec świata.
 • Ocenzurowany "Wilk z Wall Street" znowu w Polsacie!

  Ocenzurowany "Wilk z Wall Street" znowu w Polsacie!

  We wtorek, 11 lipca, widzowie Polsatu obejrzeli głośną produkcję Martina Scorsese "Wilk z Wall Street", z Leonardo DiCaprio w roli głównej. Stacja pokazała jednak ocenzurowaną wersję filmu, co oburzyło widzów. Taka sama sytuacja miała już miejsce w kwietniu 2016 roku.
 • Nieocenzurowany "Wilk z Wall Street" w Polsacie

  Nieocenzurowany "Wilk z Wall Street" w Polsacie

  W sobotę, 8 października, Polsat pokaże nieocenzurowaną wersję "Wilka z Wall Street" Martina Scorsese. Stacja wyświetli kontrowersyjny film o godz. 23.15
 • "Wilk z Wall Street": Polsat pokaże film Martina Scorsese bez cenzury

  "Wilk z Wall Street": Polsat pokaże film Martina Scorsese bez cenzury

  W sobotę, 8 października, Polsat pokaże nieocenzurowaną wersje "Wilka z Wall Street" Martina Scorsese. Stacja wyświetli kontrowersyjny film o godz. 23.15 - poinformował Press.pl.
 • Filmowcy ostrzegają: Imprezy szkodzą

  Filmowcy ostrzegają: Imprezy szkodzą

  Większości z nas nie trzeba powtarzać, że alkohol szkodzi, szczególnie, gdy trwają wakacje… Mimo to, filmowcy, wiedzeni doświadczeniem, nieraz starali się nas ostrzegać przed konsekwencjami nadmiernego imprezowania. Ich wizjom "imprezy życia" w rzeczywistości trudno czasem dorównać, "dzień później" jednak wszyscy przeżywamy tak samo boleśnie. Zamiast więc samemu zmagać się z mdłościami, a potem na własnej skórze doświadczać efektów kaca, prezentujemy osiem filmów, które szybko oduczą was nadmiernego imprezowania. Zasada jest prosta: nie powtarzajcie tego u siebie w domu!
 • "Wilk z Wall Street" pokazany został w Polsacie w wersji telewizyjnej

  "Wilk z Wall Street" pokazany został w Polsacie w wersji telewizyjnej

  "Jest to wersja emitowana w innych krajach Europy, wersja zaakceptowana bez wątpienia przez twórców filmu i jego dystrybutora" - rzecznik prasowy Polsatu, Tomasz Matwiejczuk, wyjaśnia zamieszanie związane z emisją filmu "Wilk z Wall Street"
 • Ocenzurowany "Wilk z Wall Street" w Polsacie!

  Ocenzurowany "Wilk z Wall Street" w Polsacie!

  W poniedziałek, 4 kwietnia, widzowie Polsatu obejrzeli w paśmie "Megahit" głośny film Martina Scorsese "Wilk z Wall Street", z Leonardo DiCaprio w roli głównej. Stacja pokazała jednak ocenzurowaną wersję filmu, co oburzyło widzów.

Zdjęcia - Wilk z Wall Street (10)

 • film.interia.pl
  "Wilk z Wall Street"
 • film.interia.pl
  "Wilk z Wall Street"
 • film.interia.pl
  "Wilk z Wall Street"
 • film.interia.pl
  "Wilk z Wall Street"
 • film.interia.pl
  "Wilk z Wall Street"
 • film.interia.pl
  "Wilk z Wall Street"

Filmy - Wilk z Wall Street (3)

 • Leonardo DiCaprio o "Wilku z Wall Street"

  Aktor opowiada o przygotowaniach do powstania filmu Martina Scorsese "Wilk z Wall Street", o pracy na planie i swoim bohaterze.
 • Rozebrała się przed DiCaprio, a on...

  Margot Robbie to wschodząca gwiazda Hollywood! Atrakcyjna Australijka wystąpiła u boku Leonardo DiCaprio w głośnym filmie "Wilk z Wall Street" Martina Scorsese. W rozmowie z agencją Associated Press wyjaśnia, dlaczego bała się rozbieranych scen i zdradza sekrety swojego filmowego partnera. "Leo nieraz wyglądał i zachowywał się, jakby mu coś odbiło!"
 • Anna Wendzikowska spotka się z Leonardo DiCaprio

  Anna Wendzikowska przeprowadzi wywiady z gwiazdami filmu „Wilk z Wall Street” Martina Scorsese w Nowym Jorku. Dziennikarka jest bardzo podekscytowana faktem, że będzie mogła osobiście porozmawiać z Leonardo DiCaprio. – To chyba najlepszy wywiad, jaki mógłby mi się zdarzyć; z najwyższej półki i z pierwszej ligi - mówi.