wilk

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Wilk (Film (2008)[Varg] Reż.Daniel Alfredson) , Wilk (ssak)

Artykuły - Wilk (177)

 • W Montanie zastrzelono tajemnicze stworzenie podobne do wilka

  W Montanie zastrzelono tajemnicze stworzenie podobne do wilka

  Naukowcy badają DNA dziwnego zwierzęcia podobnego do wilka, które zostało zabite na rodzinnym ranczo w Denton w Montanie. Póki co, nie wiadomo, czy jest to przedstawiciel nieznanego gatunku, czy po prostu nietypowy osobnik wilka.
 • Zastrzelono wilka siejącego postrach u ludzi

  Zastrzelono wilka siejącego postrach u ludzi

  Białoruskim myśliwym udało się zastrzelić wilka, który terroryzował całą wieś. Z jego powodu wieczorami ludzie bali się wychodzić z domów.
 • Holenderskie media: Wilka podrzucili polscy robotnicy. Naukowcy: To nie żart

  Holenderskie media: Wilka podrzucili polscy robotnicy. Naukowcy: To nie żart

  Tym wydarzeniem żyła cała Holandia. Pierwszy od blisko 150-ciu lat wilk w Holandii to nie żart - ostatecznie orzekli naukowcy. Niektóre holenderskie media przypuszczały wcześniej, że wilka podrzucili na poboczu drogi polscy robotnicy.
 • Tragiczny koniec sławnego atlety Milona z Krotonu

  Tragiczny koniec sławnego atlety Milona z Krotonu

  Już w VI w. p.n.e. igrzyska olimpijskie miały gwiazdę, która cieszyła się nie mniejszą sławą niż dzisiejsi sportowcy. Gdy atleta Milon z Krotonu pojawiał się na stadionie w Olimpii, tłumy szalały. A on prezentował na piasku areny niewiarygodne wyczyny: podnosił wysoko potężne ciężary, rzucał nimi, radził sobie też z żywymi zwierzętami. Wydawało się, że takiego olbrzyma nic nie powstrzyma. Czy aby jednak nie zaszkodziła mu pycha?
 • Władca śnieżnej krainy

  Władca śnieżnej krainy

  W górach czai się wiele niebezpieczeństw. Nigdy nie wiesz, kogo spotkasz na szlaku...
 • Wilki na Wiankach: Słowiańska tradycja

  Wilki na Wiankach: Słowiańska tradycja

  "Cieszę się, że zagramy z Wilkami na Wiankach w Warszawie, bo pięknie jest kultywować tradycję" - oświadczył lider zespołu Robert Gawliński.
 • Prawdziwy pies na wilki

  Prawdziwy pies na wilki

  Estrele pochodzą z pasma górskiego Estrela na Półwyspie Iberyjskim w środkowej Portugalii, gdzie były używane jako psy pasterskie stróżujące przed drapieżnikami od setek lat. Są to duże, molosy typu mastifowatego.
 • Maaskant: Górnik jest silny, czeka nas trudny mecz

  Odsunięty od składu Maciej Żurawski, wstawiony do niego Łukasz Garguła, który zagra pierwszy mecz ligowy w tym sezonie, na ławce Cezary Wilk, a na boisku Piotr Brożek, którego wprowadzenie pozwoli na przesunięcie do pomocy Dragana Paljicia - oto pomysły kadrowe Roberta Maaskanta na ożywienie gry Wisły przed trudnym wyjazdowym starciem z Górnikiem Zabrze (niedziela, godz. 17).
 • Grinderman: Wilk szczerzy kły

  Grinderman: Wilk szczerzy kły

  W naszym konkursie możecie wygrać płytę "Grinderman 2" zespołu Grinderman, w którym śpiewa Nick Cave.
 • Wilk: Chciałbym zagrać w tym meczu

  Wilk: Chciałbym zagrać w tym meczu

  Pomocnik Lecha Poznań Jakub Wilk po cichu liczy na występ w czwartkowym spotkaniu piłkarskiej Ligi Europejskiej przeciwko Red Bull Salzburg. "Jako rodowity poznaniak chciałbym zagrać w pierwszym meczu na nowym stadionie" - powiedział piłkarz mistrza Polski.

Filmy - Wilk (3)

 • Kierowcy poją napotkanego na drodze wilka. Był bardzo spragniony

  Dwóch kierowców, podróżując przez odludne i suche tereny spotkało na swojej drodze wilka. Zatrzymali się, żeby zrobić zdjęcie. Jakie było ich zdziwienie, gdy zwierzę wskoczyło do samochodu. Upał tego dnia był tak męczący, a wilk zmęczony, że musiał poszukać schronienia. Kierowcy niewiele myśląc zaczerpnęli kubełek wody i przytrzymując zwierzę, wlali mu ją do pyska.
 • Jaka jest muzyka Kasi Wilk?

  Gościem INTERIA.TV była polska piosenkarka Kasia Wilk, znana ze współpracy z raperem Mezo.
 • Kasia Wilk na widelcu

  W wywiadzie dla INTERIA.TV polska wokalistka Kasia Wilk zdradza sekrety zdrowego odżywiania.