wilczek

Artykuły - Wilczek (6)

 • Ojciec takiego kapitalizmu

  Ojciec takiego kapitalizmu

  To Wojciech Jaruzelski ponosi polityczną odpowiedzialność za to, jak przechodziliśmy na kapitalizm. I on odpowiada za większość jego patologii.
 • Młode wilczki wolnego rynku

  Młode wilczki wolnego rynku

  Polski kapitalizm zaczął budować nie Leszek Balcerowicz, lecz dwaj Mieczysławowie i korzystający z ich reformatorskiego zapału najbardziej obrotni członkowie PZPR.
 • "Młode wilczki" w Krakowie

  "Młode wilczki" w Krakowie

  W poniedziałek, 21 grudnia, o godzinie 21, odbędzie się w krakowskim klubie Lizard King koncert czterech zespołów - finalistów konkursu Scena Muzzo.
 • Serial na podstawie "Wilczka"

  Serial na podstawie "Wilczka"

  Serial telewizyjny na podstawie filmu "Wilczek" z lat 80. jest coraz bliżej realizacji - stacja MTV zleciła nakręcenie pilota.
 • Wyjący wilczek...

  Wyjący wilczek...

  Parę dni temu pisaliśmy o wzbogaconej wersji Volkswagena Polo - Cricket. Niemiecki koncern podobne zmiany postanowił wprowadzić również do oferty swojego najmniejszego modelu Lupo (wilczek) i wprowadza na rynek odmianę Rave (szaleństwo, wycie) z pakietem wyposażenia wartym około 1,3 tysiąca euro.
 • Lis zamiast wilczka?

  Lis zamiast wilczka?

  Dwie wersje nowego brazylijskiego volkswagena fox trafią wkrótce do Europy. Będzie to uterenowiony model o nazwie CrossFox oraz bardziej "normalny" Fox Pepper. Samochody te zastąpić mają prawdopodobnie niezbyt popularny model vw lupo. Czyli lis zamiast wilczka?