Wiktoria Gąsiewska

Artykuły - Wiktoria Gąsiewska (54)

 • Wiktoria Gąsiewska pozuje w stroju kąpielowym

  Wiktoria Gąsiewska pozuje w stroju kąpielowym

  Wiktoria Gąsiewska jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Jej instagramowy profil obserwuje w tym momencie aż 919 tys. użytkowników!
 • Wiktoria Gąsiewska jest nie do poznania

  Wiktoria Gąsiewska jest nie do poznania

  Wiktoria Gąsiewska dorastała właściwie na oczach widzów. Dziś jest piękną, młodą kobietą, która prawdopodobnie zwiąże przyszłość z aktorstwem.
 • Wiktoria Gąsiewska w bikini. "Niesamowita figura"

  Wiktoria Gąsiewska w bikini. "Niesamowita figura"

  To się nazywa odpoczynek! Wiktoria Gąsiewska, gwiazda filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i serialu "rodzinka.pl", postawiła na relaks nad wodą, przy okazji prezentując się w bikini. To zdjęcie trzeba zobaczyć!
 • Wiktoria Gąsiewska pozuje w bikini

  Wiktoria Gąsiewska pozuje w bikini

  Wiktoria Gąsiewska ma zaledwie 21 lat i świetnie radzi sobie w polskim show-biznesie. Jej instagramowy profil obserwuje w tym momencie 916 tys. użytkowników!
 • Dramat Gąsiewskiej: Fani mylą ją z o 45 lat starszą Magdą Gessler!

  Dramat Gąsiewskiej: Fani mylą ją z o 45 lat starszą Magdą Gessler!

  Młoda gwiazda znana m.in. z serialu "Rodzinka.pl", podobnie jak wiele innych celebrytów pochwaliła się w niedzielę zdjęciem zrobionym przy urnie. Jej stylizacja i fryzura sprawiły, że fani pomylili ją z popularną restauratorką.
 • Dramat Wiktorii Gąsiewskiej. Fani pomyli ją z Magdą Gessler?

  Dramat Wiktorii Gąsiewskiej. Fani pomyli ją z Magdą Gessler?

  Wiktoria Gąsiewska, znana m.in. z serialu "rodzinka.pl" i filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt", podobnie jak wiele innych celebrytów pochwaliła się w niedzielę, 28 czerwca, zdjęciem zrobionym przy urnie wyborczej. Jej stylizacja i fryzura sprawiły, że fani pomylili ją z popularną restauratorką Magdą Gessler.
 • Wiktoria Gąsiewska zrobiła sobie tatuaż

  Wiktoria Gąsiewska zrobiła sobie tatuaż

  Wiktoria Gąsiewska zaskoczyła swoich fanów! Młoda aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie ze studia tatuażu, na którym widać jej nową, prawdopodobnie pierwszą "dziarkę"! 21-letnia gwiazda zdecydowała się na ciekawy wzór i miejsce!
 • Wiktoria Gąsiewska: Należę do osób, które uwielbiają wyzwania

  Wiktoria Gąsiewska: Należę do osób, które uwielbiają wyzwania

  Wiktoria Gąsiewska mimo młodego wieku ma już spore doświadczenie. Gwiazda "rodzinki.pl" zagrała niedawno w serialu online "Będzie dobrze, kochanie". Jej pierwsza kinowa rola w filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt" została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez widzów, jak i krytyków. Jesienią ponownie zobaczymy ją na wielkim ekranie - w "Krime Story. Love Story" wciela się w zbuntowaną nastolatkę Kamilę.
 • Dorastali na naszych oczach. Jak się zmieniały dziecięce gwiazdy?

  Dorastali na naszych oczach. Jak się zmieniały dziecięce gwiazdy?

  Dla wielu z nich występ w filmie lub serialu miał być jednorazową przygodą. Dziś z rozczuleniem mogą popatrzeć na swoje archiwalne zdjęcia i z dumą stwierdzić, że mają naprawdę imponujący staż pracy. Jak udaje im się przetrwać w show-biznesie i pozostać sobą? Czy przytłacza ich popularność? Sprawdźcie!
 • ​Wiktoria Gąsiewska: Wielu artystów straciło pracę, a ja wciąż mogę grać

  ​Wiktoria Gąsiewska: Wielu artystów straciło pracę, a ja wciąż mogę grać

  W nowym serialu TVP "Będzie dobrze, kochanie" Wiktoria Gąsiewska może sprawdzić się na wielu polach: jest aktorką, operatorem, dźwiękowcem, stylistką i makijażystką.

Zdjęcia - Wiktoria Gąsiewska (7)

 • film.interia.pl
  Wiktoria Gąsiewska: Zadebiutowała w "Jasminum"
 • film.interia.pl
  Wiktoria Gąsiewska: Zadebiutowała w "Jasminum"
 • film.interia.pl
  Wiktoria Gąsiewska: Zadebiutowała w "Jasminum"
 • film.interia.pl
  Wiktoria Gąsiewska: Zadebiutowała w "Jasminum"
 • film.interia.pl
  Wiktoria Gąsiewska: Zadebiutowała w "Jasminum"
 • film.interia.pl
  Wiktoria Gąsiewska: Zadebiutowała w "Jasminum"

Filmy - Wiktoria Gąsiewska (11)

 • Wiktoria Gąsiewska: Moja praca sprawia mi radość

  Wiktoria Gąsiewska od kilku lat bardzo intensywnie pracuje. Gra w wielu serialach, bierze udział w programach telewizyjnych i często występuje na dużym ekranie. Tłumaczy, że aktorstwo jest dla niej spełnieniem marzeń.
 • Wiktoria Gąsiewska o zakończeniu produkcji "rodzinki.pl": Niemiłe zaskoczenie

  "rodzinka.pl" to serial telewizyjny, który przez wiele lat cieszył się ogromną popularnością. Niedawno media obiegła wiadomość, że projekt został zakończony. W konsekwencji 15. sezon serialu okazał się ostatnim. Aktorzy otwarcie przyznają, że nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Wiktoria Gąsiewska, która przez lata wcielała się w rolę Agaty, tłumaczy, że dla wszystkich była to zarówno niespodziewana, jak i bardzo przykra wiadomość.
 • Wiktoria Gąsiewska: "W lesie dziś nie zaśnie nikt" to kino, jakiego w Polsce nie było

  Wiktoria Gąsiewska zagrała jedną z głównych ról w filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Produkcja z gwiazdorską obsadą miała mieć premierę kinową w połowie marca, jednak została odwołana z powodu pandemii koronawirusa.
 • Wiktoria Gąsiewska okradziona

  Wiktoria Gąsiewska została oszukana przez hakera, który przejął jej konto na Instagramie. Zaczęło się od tego, że aktorka wypełniła trefną ankietę, do której link widniał w mailu przesłanym przez oszusta. Ankieta miała rzekomo stanowić formę weryfikacji instagramowego konta. - Wiem, kim była ta osoba, ponieważ próbowała wyłudzić ode mnie 5 tys. euro za moje konto - przyznała celebrytka. - Pierwszy raz ktoś coś mi ukradł. Straszne uczucie - dodała. Dzięki szybkiej interwencji biura Facebooka, Wiktoria odzyskała konto już po tygodniu. - To rzecz niematerialna, ale jest źródłem moich dochodów. Stwierdziłam, że zamykam tę sprawę, bo nie mam czasu ciągać się z taką personą po sądach - oświadczyła.