Wiktor Janukowycz

Synonimy:
Janukowycz,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wiktor Janukowycz (465)

Filmy - Wiktor Janukowycz (4)

 • Janukowycz o swoich skarbach. „To była moja dusza”

  Nie od dziś wiadomo, że odsunięty od władzy prezydent Ukrainy miał słabość do luksusu. W wywiadzie, którego udzielił agencji Associated Press i rosyjskiej telewizji NTV, z dumą opowiadał o swojej kolekcji starych samochodów, liczącej kilkadziesiąt imponujących pojazdów. -Przez całe życie zbierałem stare samochody. O mojej pasji wiedzieli wszyscy. Zbierałem samochody radzieckie, ale i stare motocykle, a także samochody z czasów drugiej wojny światowej. Wiele z nich dosłownie uratowałem ze złomowisk. Nie znam ich wartości, ponieważ składaliśmy je od nowa, odnawialiśmy, poświęcaliśmy na to swój czas. To było coś, co kochałem i nadal kocham... Kto dał komukolwiek prawo, żeby mi je odebrać? – pytał Janukowycz, którego luksusowa posiadłość została niedawno przetrząśnięta od fundamentów po dach.
 • Kliczko załamany. "Prezydent nie chce rozmawiać"

  Sytuacja na Ukrainie graniczy obecnie ze stanem wyjątkowym. Oddziały milicji atakują Majdan – twierdzę przeciwników prezydenta Wiktora Janukowycza. W obliczu zaostrzenia konfliktu, liderzy opozycji podjęli próbę porozumienia z siłami rządowymi. - Powiedziałem prezydentowi, że siły rządowe muszą przestać próbować „oczyścić” Majdan, bo w każdej minucie umierają ludzie - mówił mediom Witalij Kliczko, lider opozycyjnej partii Udar.- Jestem bardzo przygnębiony, bo to nie była dyskusja. Prezydent Janukowycz nie chce słuchać opozycji. Żąda, by demonstranci się rozeszli, a protesty ustały...
 • Prezydent delektuje się wódką

  Wiktor Janukowycz, prezydent Ukrainy, nie wylewa za kołnierz...
 • Prezydenci Polski i Ukrainy obejrzą mecz otwarcia

  Warszawa. Ukraiński prezydent Wiktor Janukowycz spotkał się w Pałacu Prezydenckim w Warszawie z prezydentem RP Bronisławem Komorowskim. Obaj prezydenci obejrzą wspólnie mecz na Stadionie Narodowym Polska - Grecja (TVN24/x-news).