wigilijny stół

Artykuły - Wigilijny stół (5)

 • Polski karp jest ekologiczny

  Polski karp jest ekologiczny

  Polski karp jest rybą ekologiczną i trzeba promować wśród Polaków jego spożywanie - mówił minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk, który uczestniczył w odławianiu karpia w gospodarstwie rybackim w Opolu Lubelskim.
 • Psycholog o napięciach przy świątecznym stole

  Psycholog o napięciach przy świątecznym stole

  W czasie świąt spędzamy więcej czasu z rodziną. Pojawiać się mogą okazje do konfliktów. O mechanizmach, które prowadzić mogą do powstawania napięć w rodzinie mówi dr Bartosz Zalewski, psycholog SWPS.
 • Pojednani wokół wigilijnego stołu

  Pojednani wokół wigilijnego stołu politycy i przedsiębiorcy życzą sobie spełnienia marzeń. Wtedy wszystko jest możliwe... nawet cuda - zapewnia "Puls Biznesu".
 • Inwestorzy myślami są już przy wigilijnym stole

  Na warszawskiej giełdzie zagościł duch świątecznego rozleniwienia. Inwestorom nie chciało się w czwartek handlować akcjami. Woleli odpocząć po dwóch poprzednich udanych sesjach, podczas których padały rekordy hossy. Indeksy GPW zanotowały niewielkie spadki, lecz nie ma powodów do obaw o siłę byków.
 • Skromniej na Wigilijnym Stole

  Kryzys gospodarczy widać również w przygotowaniach do Świąt. Koszyki zakupów są pełne, ale mniej w nich drogich produktów.

Filmy - Wigilijny stół (1)