więzy

Artykuły - Więzy (54)

 • "The Walk": Joseph Gordon-Levitt między wieżami World Trade Center

  "The Walk": Joseph Gordon-Levitt między wieżami World Trade Center

  6 sierpnia w Montrealu zakończono zdjęcia do filmu "The Walk". Obraz w reżyserii Roberta Zemeckisa to opowieść o wyczynie Philippe'a Petita, który 40 lat temu przeszedł po linie między wieżami World Trade Center.
 • Rodzina i nieprzyjaciele

  Rodzina i nieprzyjaciele

  Dramat "Po ślubie", horror "Noc oczyszczczenia: Anarchia", romans "Pożądanie", thriller kryminalny "Więzy krwi", muzyczny "Step Up: All In" oraz animacja "Samoloty 2" to sześć produkcji, które wchodzą do polskich kin w piątek, 18 lipca.
 • "Więzy krwi": Trzy kobiety, dwaj bracia

  "Więzy krwi": Trzy kobiety, dwaj bracia

  Trzy kobiety - Monica (Marion Cotillard), Vanessa (Zoe Saldana) i Natalie (Mila Kunis) oraz dwaj bracia - Chris (Clive Owen) i Frank (Billy Crudup). Ich losy zostają splecione w filmie "Więzy krwi", który w najbliższy piątek, 18 lipca, zadebiutuje na ekranach polskich kin.
 • "Więzy krwi" [recenzja]: Gliniarz, brat, jego eks i lata 70.

  "Więzy krwi" [recenzja]: Gliniarz, brat, jego eks i lata 70.

  Świetna obsada i powrót do Nowego Jorku lat 70. Kto ma ochotę na kino w stylu Sidney'a Lumeta w nowym wydaniu, nie zawiedzie się. "Więzy krwi" to film poprawny, z kilkoma doskonałymi scenami, choć pozostawiający pewien niedosyt.
 • Kobieca część natury Clive'a Owena

  Kobieca część natury Clive'a Owena

  Clive Owen, którego już 18 lipca zobaczymy w filmie sensacyjnym "Więzy krwi", z pewnością - jak większość męskiej populacji - nie może się doczekać niedzielnego finału mundialu w Brazylii. Jak przyznaje aktor w wywiadzie dla Harper's Bazaar, jest zagorzałym fanem piłki nożnej, a Jerzego Dudka kojarzy cała jego rodzina.
 • "Więzy krwi": Połączenie "Infiltracji" i "Drive" [zwiastun]

  "Więzy krwi": Połączenie "Infiltracji" i "Drive" [zwiastun]

  Gdzie zaczyna się bezprawie, a kończy sprawiedliwość? Czy ludzi można jednoznacznie ocenić jako dobrych lub złych? Czy przemoc w imię wyższego dobra nas usprawiedliwia? Jak bardzo możemy się zmienić, by uratować miłość naszego życia? Te pytania stawiają bohaterowie filmu "Więzy krwi" ("Blood Ties"), który na ekrany polskich kin wejdzie już 18 lipca. Sensacja z Milą Kunis ("Czarny łabędź") oraz Clivem Owenem ("Ludzkie dzieci"), która zachwyciła na festiwalu w Cannes, przywodzi na myśl kultowe tytuły takie jak "Infiltracja" czy "Drive".
 • "Więzy krwi": Mroczne kino w stylu lat 70.

  "Więzy krwi": Mroczne kino w stylu lat 70.

  Mila Kunis ("Czarny łabędź"), Clive Owen ("Ludzkie dzieci"), Billy Crudup ("Wrogowie publiczni") i Marion Cotillard ("Incepcja") grają główne role w filmie "Więzy krwi", który na ekrany polskich kin trafi 18 lipca. "To list miłosny dedykowany latom 70." - pisali krytycy tuż po premierze.
 • Wieża Vulture Industries

  Wieża Vulture Industries

  Norwegowie z Vulture Industries przygotowali dla fanów awangardowego metalu nowy album "The Tower".
 • Więzy Edenbridge

  Więzy Edenbridge

  Od dziś (poniedziałek, 24 czerwca) fani symfonicznego metalu mogą zaopatrzyć się w ósmy album austriackiej formacji Edenbridge.
 • Oscarowa wieża Babel

  Oscarowa wieża Babel

  Tworząc "W ciemności" Agnieszka Holland chciała nakręcić obraz zdecydowanie inny niż hollywoodzkie produkcje, naznaczone sztucznością i zmieniające rzeczywistość.