wieniec

Filmy - Wieniec (4)

 • Wieniec na wielkanocny stół

  Wielkanoc - wyjątkowe święta, które kojarzą się z mnóstwem przepięknych kolorów, budzącym się po zimie życiem i pierwszymi ciepłymi dniami! To też okazja do dekorowania naszych wnętrz przepięknymi ozdobami, które wzmocnią nastrój i atmosferę tych wiosennych świąt. Tym razem mamy dla was prostą, ale bardzo efektowną w swoim wyglądzie propozycję na wielkanocny wieniec na stół - w parę chwil przygotujecie tę piękną dekorację, która zachwyci wszystkich.
 • Wieniec na drzwi z drewnianych klamerek

  Jeśli macie nieużywane drewniane klamerki, możecie w parę chwil odmienić ich wygląd i dać im drugie życie! Idealnie nadają się do stworzenia nietypowej dekoracji na drzwi - wieniec. Choć co prawda w Polsce popularnością wieńce na drzwi cieszą się szczególnie w Boże Narodzenie, nic nie stoi na przeszkodzie, by dzięki klamerkowemu wieńcowi podkreślać piękno każdego wnętrza przez cały rok! Zobaczcie, jak łatwo go zrobić!
 • Wieniec na drzwi - ramka

  Jeśli macie starą ramkę na zdjęcia czy obraz i nie wiecie, co z nią zrobić - nie wyrzucajcie jej! Możecie ją wykorzystać do stworzenia pięknego wieńca na drzwi, który będzie świetną dekoracją świąteczną. Do przygotowania ozdoby możecie użyć niemal wszystkiego - u nas wersja z tasiemkami i bombkami!
 • Wieniec na drzwi z pomponików

  Styropianowe kółka, które można dostać w sklepach papierniczych i tych dedykowanych plastykom, można w łatwy sposób zmienić w piękny wieniec na drzwi, który będzie genialnie wyglądał nie tylko na święta! W parę chwil możecie go udekorować właściwie czymkolwiek chcecie - u nas instrukcja z użyciem kolorowej wstążki i filcowych pomponików. Zobaczcie!