Wieloryby

Artykuły - Wieloryby (18)

Filmy - Wieloryby (28)

 • Zabawa wielorybów u wybrzeży Kapsztadu

  Fotograf przyrody i dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku Jason Moskovitz uchwycił zabawę dwóch wielorybów u wybrzeży Kapsztadu w RPA. Jak powiedział w rozmowie z agencją Storyful, często widział jak matka pływa z młodym, ale w tym przypadku nie był w stanie potwierdzić, co łączy oba osobniki. Wesołą zabawę wielorybów nakręcił w zatoce Hout Bay, zaledwie 1,5 kilometra od brzegu. (STORYFUL/x-news)
 • Długopłetwce oceaniczne ochoczo prezentują się turystom

  Podczas jednego z rejsów turystycznych pasażerom statku postanowili towarzyszyć wyjątkowi goście. Ku radości zwiedzających z wody zaczęły wynurzać się aż cztery długopłetwce oceaniczne. Zobaczcie ich popisowe skoki! (STORYFUL/x-news)
 • Mieli oglądać wieloryby, gdy na pokład wdarła się ogromna fala

  Nie tak wyobrażali sobie oglądanie wielorybów z pokładu łodzi turyści u wybrzeży Gold Coast w Australii. W pewnym momencie na pokład wdarła się ogromna fala. Na szczęście skończyło się jedynie na niegroźnych obrażeniach. (STORYFUL/x-news)
 • Zgraja zwinnych delfinów popisuje się przed wielorybami. Niezwykły widok!

  Fotograf z Esperance w Australii musiał być niezwykle zadowolony, gdy operując dronem udało mu się trafić na tak idylliczny obrazek. Autor nagrania uwiecznił urocze popisy delfinów przed wielorybami. Zwierzęta, mimo tak różnych rozmiarów, zdawały się bawić ze sobą świetnie. Zobaczcie tylko ten niezwykły widok! (STORYFUL/x-news)