Wielki test o Europie

Artykuły - Wielki test o Europie (8)

 • Regulamin konkursu "Wielki Test o Europie"

  I. Postanowienia ogólne 1. Konkurs "Wielki Test o Europie", zwany dalej "Konkursem", organizowany jest przez GRUPA INTERIA.PL sp. z o. o. sp. k. w Krakowie z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000416593, NIP 527-26-44-300 (zwaną dalej "Organizatorem") przy współpracy z Telewizją Po
 • Zakończył się "Wielki Test o Europie"

  Zakończył się "Wielki Test o Europie"

  Zakończył się "Wielki Test o Europie" - telewizyjny quiz organizowany przez TVP z okazji 10 rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Quiz można było rozwiązywać online na stronach INTERIA.PL.
 • Zakończył się "Wielki Test o Europie"

  Zakończył się "Wielki Test o Europie"

  Zakończył się "Wielki Test o Europie" - telewizyjny quiz organizowany przez TVP z okazji 10 rocznicy przystąpienia Polski w Unii Europejskiej. Test można było rozwiązywać online na stronach INTERIA.PL.
 • "Wielki Test o Europie" już dzisiaj

  "Wielki Test o Europie" już dzisiaj

  To już 10 lat Polski w Unii Europejskiej! Sprawdź z tej okazji swoją wiedzę na temat Europy. Dzisiaj wieczorem, po godzinie 20, wejdź na INTERIA.PL i weź udział w zabawie - "Wielkim Teście o Europie". Na najlepszych uczestników quizu czekają atrakcyjne nagrody.
 • Konkurs: Co ulepszyłbyś w swojej okolicy za unijne pieniądze?

  Konkurs: Co ulepszyłbyś w swojej okolicy za unijne pieniądze?

  Weź udział w konkursie organiozwanym w związku z "Wielkim Testem o Europie". Napisz co ulepszyłbyś w swojej okolicy za unijne pieniądze i wygraj karnet na 50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu!
 • Regulamin konkursu "Wielki test o Europie karnet"

  I. Postanowienia ogólne 1. Organizatorem konkursu "Wielki test o Europie karnet" (dalej: "Konkurs") jest GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k. (dawniej: INTERIA.PL Sp. z o.o.) z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS - 416593, NIP 527-26-44-300 (dalej: "Organizator"). 2
 • Dziś wielki test o Europie! Sprawdź się!

  Dziś wielki test o Europie! Sprawdź się!

  Dziś o 20.25 zapraszamy przed ekrany telewizorów do programu 1 TVP, na Wielki Test o Europie zrealizowany we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego. To pierwszy sprawdzian wiedzy Polaków o funduszach europejskich i Europie.
 • Internauci sprawdzą swoją wiedzę na temat Funduszy Europejskich

  Internauci sprawdzą swoją wiedzę na temat Funduszy Europejskich

  Telewizja Polska wraz z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego zaprasza do niezwykłej zabawy. Już 1 października o godz. 20.20 na antenie TVP1 odbędzie się kolejny z serii wielkich testów. Tym razem TVP sprawdzi wiedzę Polaków o Funduszach Europejskich i samej Europie. Poprzez serwis testoeuropie.tvp.pl do zabawy zostaną włączeni również Internauci.