wielki powrót

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Wielki powrót (serial) , Wielki powrót (Film (2002)[Return to Neverland] Reż.Robin Budd)

Artykuły - Wielki powrót (74)

 • Wielki powrót Halle Berry

  Wielki powrót Halle Berry

  Halle Berry nie zdobyła w tym roku Złotego Globu, znalazła się jednak w gronie pretendentów do tej nagrody. Na ceremonii aktorka pojawiła się, by dokonać prezentacji nominowanych w kategorii "najlepszy aktor w komedii lub musicalu". Z jakiegoś jednak powodu obecni zdawali się traktować ją jak zwyciężczynię.
 • Kamil Bednarek przeskoczył Kult

  Kamil Bednarek przeskoczył Kult

  Awans na szczyt Oficjalnej Listy Sprzedaży albumu "Szanuj" grupy Kamila Bednarka Star Guard Muffin, wielki powrót Lady GaGa i dwie nowości w zestawieniu - tak prezentuje się pierwsze noworoczne notowanie najpopularniejszych albumów w Polsce.
 • Szykuje się wielki powrót do Realu Madryt?

  Szykuje się wielki powrót do Realu Madryt?

  Wesley Sneijder nie doszedł do porozumienia z Interem Mediolan w sprawie przedłużenia kontraktu. Media spekulują, że reprezentant Holandii może wrócić do Realu Madryt.
 • Wielki powrót Lauryn Hill

  Wielki powrót Lauryn Hill

  "Prawdziwa królowa hip hopu" - tak media opisują powrotny występ Lauryn Hill na festiwalu Rock The Bells w Kalifornii.
 • Wielki powrót

  Wielki powrót

  Opowieść Tomasza Trojanowskiego, autora lubianych przez dzieci Kocich historii, zaczyna się w miejskim zoo, a jej bohaterami są Puzon i Torba - słoń, który świetnie skacze o tyczce, i kangur kochający szybką jazdę tramwajem.
 • Wielki powrót Kammela?

  Wielki powrót Kammela?

  Przez rok Tomasz Kammel nie znalazł pracy w żadnej telewizji. Polsat dał mu szansę. Mówi się, że wkrótce poprowadzi nowy program.
 • Puchar Stanleya: Wielki powrót Chicago

  Puchar Stanleya: Wielki powrót Chicago

  Hokeiści Chicago Blackhawks, po zaciętym meczu, pokonali 4-2 Vancouver Canucks i dzięki temu wyrównali na 1-1 stan rywalizacji w półfinale Konferencji Zachodniej. Z kolei na Wschodzie kolejny krok do awansu zrobili Boston Bruins, wygrywając 3-2 z Philadelphią Flyers. W rywalizacji do czterech zwycięstw "Niedźwiadki" prowadzą 2-0.
 • Wielki powrót "Z Archiwum X"?

  Wielki powrót "Z Archiwum X"?

  Czy to możliwe, żeby serial "Z archiwum X" powrócił na telewizyjne ekrany? David Duchovny, który dzięki udziałowi w tej produkcji zdobył olbrzymią sławę, przyznał, że chętnie jeszcze raz wcieliłby się w rolę agenta, Foxa Muldera .
 • Wielki powrót byłego premiera?

  Wielki powrót byłego premiera?

  Premier Donald Tusk ocenił w środę, że spekulacje dotyczące przyszłości politycznej Jana Krzysztofa Bieleckiego są "zdecydowanie na wyrost". Według mediów, Bielecki miałby zostać wiceszefem Platformy Obywatelskiej.
 • Wielki powrót Bieleckiego!

  Wielki powrót Bieleckiego!

  Jan Krzysztof Bielecki stanął na czele powołanej przez premiera Rady Gospodarczej. Dziewięcioosobowa Rada, w skład której wchodzą ekonomiści, naukowcy i praktycy biznesu, będzie opiniować pod kątem gospodarczym działania rządu.

Filmy - Wielki powrót (2)

 • Jeden Osiem L wraca po siedmiu latach przerwy

  Teledysk do utworu „Znów to mam” oraz płyta podsumowująca 10 lat działalności grupy to nowości, jakie przygotowało Jeden Osiem L dla swoich fanów po siedmioletniej przerwie. To jednak nie koniec wydawniczych planów zespołu. W 2015 roku formacja zamierza nagrać całkiem nowy materiał. Zapowiedzią powrotu Jeden Osiem L będzie teledysk do kompozycji „Znów to mam”. Jest on odświeżeniem stylistyki, w jakiej grupa tworzyła na początku swojej działalności i dzięki której zdobyła popularność. – Pierwszym singlem promującym nowe wydawnictwo będzie utwór „Znów to mam”. Ma on trafić do ludzi, którzy cenią sobie nasze pierwsze numery. Kawałek będzie jak najbardziej powiązany z rapem i jest to ukłon w kierunku starych fanów. Mamy nadzieję, że nowe produkcje trafią do słuchaczy i otworzą im głowy, dzięki czemu będą mogli spojrzeć na świat trochę inaczej – wyjaśnia Łukasz Wółkiewicz, lider zespołu.
 • Wielki powrót Terminatora!

  Magazyn filmowy ZOOM: wszystko na temat filmu pt. "Terminator: Ocalenie", informacje ze świata filmu oraz konkurs z cennymi nagrodami.