wielki finał

Artykuły - Wielki finał (51)

 • "The Voice of Poland": Aleksandra Nizio zwyciężczynią programu

  "The Voice of Poland": Aleksandra Nizio zwyciężczynią programu

  Wielki finał "The Voice of Poland" przyniósł wiele emocji. W ostatnim odcinku czwórka uczestników walczyła o profesjonalny kontrakt płytowy i 50 tysięcy złotych. Zwyciężczynią została Aleksandra Nizio, którą media już wcześniej okrzyknęły "polską Adele".
 • "The Voice of Poland": Kto wygra drogę do kariery?

  "The Voice of Poland": Kto wygra drogę do kariery?

  6 grudnia o godzinie 20:00 odbędzie się wielki finał programu "The Voice of Poland". Na placu boju pozostało tylko czworo uczestników. Który z nich zwycięży?
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w finale?

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w finale?

  Już w sobotę, 22 listopada, widzowie Polsatu obejrzą wielki finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy? Na scenie zobaczymy: Joannę Liszowskę, Barbarę Melzer, Marcina Przybylskiego i Marka Kaliszuka.
 • "Hell's Kitchen": Kto odpadnie przed finałem?

  "Hell's Kitchen": Kto odpadnie przed finałem?

  Monika Dąbrowska, Piotr Ogiński i Paulina Kantak - to oni mają szansę znaleźć się w wielkim finale drugiej edycji "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni". W ostatecznym starciu udział wezmą dwie osoby. Kto odpadnie?
 • Gwiazdy wybiorą zwycięzcę "Hell's Kitchen"

  Gwiazdy wybiorą zwycięzcę "Hell's Kitchen"

  Już 18 listopada wielki finał drugiej edycji "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni". W restauracji i na widowni nie zabraknie gwiazd. Kto się pojawi?
 • Finał "Tańca z gwiazdami": Znamy szczegóły

  Finał "Tańca z gwiazdami": Znamy szczegóły

  Już w piątek, 14 listopada, wielki finał "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Zdradzamy szczegóły ostatniej odsłony tego niezwykle popularnego show.
 • "Taniec z gwiazdami": Co zatańczą w finale?

  "Taniec z gwiazdami": Co zatańczą w finale?

  Już w piątek, 14 listopada, wielki finał "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino trenują do niego w pocie czoła.
 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"? Uczestnicy typują

  Kto wygra "Taniec z gwiazdami"? Uczestnicy typują

  Już 14 listopada wielki finał "Tańca z gwiazdami". To będzie pojedynek dwóch pięknych i świetnie tańczących kobiet Anny Wyszkoni i Agnieszki Sienkiewicz oraz ich tanecznych partnerów - Jana Klimenta i Stefano Terrazzino. Kto wygra walkę o Kryształową Kulę? To ostatnie pytanie zadano gwiazdom tej edycji show. Zobaczcie, co odpowiedziały.
 • Wielki finał mundialu w TVP

  Wielki finał mundialu w TVP

  Czas na najważniejsze rozstrzygnięcia podczas mundialu w Brazylii. W niedzielę, 13 lipca, w wielkim finale Niemcy zmierzą się z Argentyną. Transmisja w TVP1 i TVP Sport - studio rozpocznie się już o godz. 20:30.
 • 6. Eliminacje do Przystanku Woodstock zakończone!

  6. Eliminacje do Przystanku Woodstock zakończone!

  Niemal tysiąc nadesłanych płyt, godziny przesłuchań, trzy koncerty półfinałowe i wreszcie Wielki Finał... 6. Eliminacje do Przystanku Woodstock przeszły do historii, wyłaniając ostatnie brakujące ogniwa w line-upie 20. edycji festiwalu. Decyzją Jury na Dużej Scenie wystąpią: Shata QS, be.my i Ukeje. Na Scenie Fabryki Zespołów i Fundacji WOŚP zagrają: Wild Pig, Enclose, The Sixpounder, Mama Selita, Zmaza i Know.

Filmy - Wielki finał (1)