Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Artykuły - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (158)

Zdjęcia - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (30)

 • muzyka.interia.pl
  WOŚP 2014: 22. Finał w Warszawie
 • muzyka.interia.pl
  WOŚP 2014: 22. Finał w Warszawie
 • muzyka.interia.pl
  WOŚP 2014: 22. Finał w Warszawie
 • muzyka.interia.pl
  WOŚP 2014: 22. Finał w Warszawie

Filmy - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (56)

 • Oto największe hity tegorocznej licytacji!

  Jakie są największe hity licytacji? - Trening piłkarski z reprezentacją Polski - mówi Michał Bonarowski z Allegro.pl. Jak dodaje, pomimo, że jest to rzecz niematerialna, w tej chwili kosztuje już 50 tysięcy złotych. - Bardzo widoczny jest tutaj nasz najlepszy sportowiec, czyli Robert Lewandowski. Znajdują się tutaj rzeczy wystawione przez niego, na przykład buty - takich egzemplarzy jest tylko kilka na świecie - mówi przedstawiciel Allegro.pl.
 • Rzecznik WOŚP: "Nie pamiętam tak pozytywnego finału"

  - Nie pamiętam finału, podczas którego bylibyśmy tak spokojni, tak zalani falą pozytywnych wiadomości - mówi rzecznik prasowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Krzysztof Dobies. Jak dodaje, ilość wiadomości, które spływają do ekipy WOŚP jest ogromna.
 • Niezwykła niespodzianka. Nikt się tego nie spodziewał!

  Historia 9-letniej Amelki z Rybnika jest niezwykła. Dziewczynka co roku kwestuje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jej największym idolem jest Jerzy Owsiak. - Jest moim idolem, stworzył orkiestrę, żeby pomagać dzieciom - mówi Amelia. Marzeniem dziewczynki od zawsze było spotkać Owsiaka. W dniu jej 9. urodzin, dyrektor WOŚP niespodziewanie zapukał do jej drzwi!
 • Rzecznik WOŚP: "Nie napinamy się, by zawsze było więcej"

  - Nie ścigamy się ze sobą, nie chcemy pobijać rekordów, nie chcemy strasznie napinać się na to, żeby zawsze było więcej pieniędzy - mówi rzecznik prasowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Krzysztof Dobies. Jak dodaje, nie pieniądze są rekordem orkiestry, a fakt, że gra już 24. raz.