wielka kumulacja

Artykuły - Wielka kumulacja (3)

 • 50 mln do zgarnięcia! Wielka kumulacja Lotto

  Już we wtorek 6 listopada odbędzie się wyjątkowe losowanie Lotto. W wielkiej kumulacji, do wygrania, będzie 50 mln złotych.
 • Wielka kumulacja ulgi na remont

  Wielka kumulacja ulgi na remont

  Planujesz remont, zacznij go jeszcze w tym roku. Teraz bowiem możesz skorzystać z kumulacji dwóch trzyletnich limitów ulg podatkowych na modernizację domu.
 • Wielka kumulacja ulgi na remont

  Planujesz remont, zacznij go jeszcze w tym roku. Teraz bowiem możesz skorzystać z kumulacji dwóch trzyletnich limitów ulg podatkowych na modernizację domu. Zdaniem doradcy podatkowego prof. Witolda Modzelewskiego dzięki temu w sumie będzie można zaoszczędzić nawet 10 tys. zł.

Filmy - Wielka kumulacja (2)

 • System Lotto przeprowadza 3 miliony transakcji dziennie, a mógłby znacznie więcej

  Dziś kumulacja w Lotto. Do wygrania jest 50 mln złotych. Gra ta niewątpliwie jest prostą zabawą - za Lotto kryje się jednak skomplikowany system i praca kilkudziesięciu osób go nadzorujących. System pozwala na dokonanie nawet 10 tysięcy transakcji na sekundę. O funkcjonowaniu Lotto opowiada Jarosław Dąbrowski, dyrektor ds. technologii w GTECH, firmie, która wdrożyła system i odpowiada za jego obsługę.
 • Rekordowa kumulacja. Do wzięcia 25 milionów

  Dziś kolejna w tym roku wielomilionowa kumulacja w Lotto. Szczęśliwiec, który poprawnie wytypuje 6 liczb, zgarnie co najmniej 25 mln zł. Liczba możliwych kombinacji wynosi około 14 milionów. Połowa grających decyduje się postawić na zupełny przypadek i wybiera metodę chybił-trafił. Komentuje Wojciech Włodarczyk, prezes firmy GTECH Poland odpowiedzialnej za system informatyczny w kolekturach (źródło: Newseria).