wielka eksplozja

Artykuły - Wielka eksplozja (1)

 • Mysłowice: Wypadek w kopalni. Są ranni

  Mysłowice: Wypadek w kopalni. Są ranni

  W KWK Mysłowice-Wesoła najprawdopodobniej doszło do zapalenia metanu - poinformował rzecznik Katowickiego Holdingu Węglowego Wojciech Jaros. W strefie zagrożenia było 37 górników. Większość z nich jest już na powierzchni. Najciężej ranni trafili do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.

Filmy - Wielka eksplozja (2)

 • Panika nas stacji metra. Myśleli, że doszło do wybuchu

  Na stacji metra przy 96 ulicy w Nowym Jorku wśród pasażerów wybuchła panika po tym, jak zauważyli ogień na torowisku. Jeden z pasażerów nagrał, jak przestraszeni nowojorczycy zaczęli tłumnie przemieszczać się w stronę wyjścia, przeciskając się i tłocząc, niemal tratując się wzajemnie. Jak relacjonowały osoby znajdujące się na miejscu, pożar przypominał formą kulę ognia, co spowodowało wrażenie eksplozji. Jak zapewniają władze żadnego wybuchu jednak nie było, a pożar był niewielki. Spanikowany tłum szybko się rozproszył. Nie ma informacji o jakichkolwiek poszkodowanych. (STORYFUL/x-news)
 • Eksplozja rosyjskiego bombowca na pasie startowym

  Lotnisko Ukrainka, Rosja. Dwóch pilotów zginęło w wyniku eksplozji na pokładzie rosyjskiego bombowca Tu-95. W czasie startu maszyny prawdopodobnie najpierw eksplodował silnik, potem wybuchł zbiornik paliwa. Do wybuchu doszło na pasie startowym lotniska Ukrainka niedaleko Biełogorska w azjatyckiej części Rosji w czerwcu 2015 roku. Dopiero teraz informacja o wypadku wraz z nagraniem przedostała się do mediów. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.