wiedźmy

Artykuły - Wiedźmy (167)

 • Norwegowie zbudują najdłuższy podwodny tunel na świecie

  Norwegowie zbudują najdłuższy podwodny tunel na świecie

  Norweski parlament zatwierdził plan budowy podmorskiego tunelu Rogfast. Liczący 25, 5 km tunel będzie najdłuższą tego typu budowlą na świecie.
 • ​Największy zlot czarownic

  ​Największy zlot czarownic

  Niewielka szwajcarska miejscowość Belalp byłaby tylko kolejnym zimowym kurortem, jakich w regionie Wallis jest wiele. Doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych, uroki największego alpejskiego lodowca i niezapomniane widoki to oczywiste oczywistości. Jednak Belalp ma coś, czego nie ma żadne inne miejsce: wiedźmy.
 • Wiedźmy, czarownice, uzdrowicielki...

  Wiedźmy, czarownice, uzdrowicielki...

  Czy wciąż jeszcze działają w Polsce? Czy odprawiają swoje tajemnicze rytuały w 21. wieku?
 • Nowa Micra - wiemy o niej prawie wszystko

  Nowa Micra - wiemy o niej prawie wszystko

  Wiemy już niemal wszystko na temat gruntownie odświeżonego Nissana Micra. Nowy model pojawić ma się w salonach japońskiej marki we wrześniu.
 • Olga Bończyk: Wiem, kim jestem

  Olga Bończyk: Wiem, kim jestem

  Zmieniła się nie do poznania. Nareszcie uwierzyła w siebie i... prawdziwą miłość. Nigdy nie czuła się tak dobrze jak teraz.
 • Joanna Krupa: Wiem, co one czują

  Joanna Krupa: Wiem, co one czują

  Dobiega końca trzecia edycja "Top Model. Zostań modelką". Która z dziewczyn spełni swoje marzenie? Tego nie wie nawet przewodnicząca jury, Joanna Krupa.
 • Rada musi wiedzieć więcej...

  Zgodnie z oczekiwaniami europejski czas kwotowań był bardzo spokojny. Doszło do nieznacznego odbicia na krzywej Bunda, ale niemiecka krzywa nie pozostawała osamotniona w tym (korekcyjnym) ruchu. Wzrosły nieznacznie rentowności francuskiego, austriackiego, czy holenderskiego długu. Dużo mniejsze odbicie widać był na krzywej czeskiej (1,85 proc. z 1,75 proc.), podczas gdy rentowność węgierskich papierów pogłębiła spadki (5,92 proc. z 6,14%).
 • To zaskakujące, że minister nie wiedział o memorandum z Gazpromem

  To zaskakujące, że minister nie wiedział o memorandum z Gazpromem

  "To zaskakujące, że minister skarbu nie wiedział o ustaleniach EuRoPol Gazu z Gazpromem. Najwyraźniej były problemy na łączach. Nie możemy dopuścić, by takie sytuacje zakłóciły relacje na linii Warszawa-Kijów" - mówi w Przesłuchaniu w RMF FM szef komisji spraw zagranicznych i wiceprzewodniczący PO Grzegorz Schetyna. Odnosząc się do oświadczenia wicepremiera Janusza Piechocińskiego, który chce ujawnienia tajnych instrukcji rządowych na rozmowy z Gazpromem, podkreśla: "Instrukcje rządowe nie powinny być podawane do wiadomości publicznej. Dla mnie ciekawsze są ustalenia samego Piechocińskiego. Chciałbym je poznać".
 • Wiedźmy zamienią się w dobre wróżki

  Czwartkowa sesja dowiodła, że rynki nie potrzebują szczególnej motywacji do dalszych wzrostów. Dzień wygasania kontraktów może być atutem rynku, jeśli WIG20 wreszcie wybije się w górę.
 • "Kłótnia czy seks? Nie wiem"

  "Kłótnia czy seks? Nie wiem"

  Nie jest sztuką powrócić na scenę i zagrać na sentymencie wiernych fanów, którzy zawsze i wszędzie przyjdą na koncert ulubionego zespołu sprzed lat. Suede, którzy po blisko dekadzie niebytu znów pojawili się na scenie, mieli tego pełną świadomość. Dlatego poza serią świetnie przyjętych występów Brytyjczycy postanowili nagrać pierwszy od 10 lat album, zatytułowany "Bloodsports", który spotkał się z pozytywnym przyjęciem krytyków. - To nas szczerze zaskoczyło - mówi w rozmowie z INTERIA.PL grający na instrumentach klawiszowych Neil Codling. Z muzykiem Suede rozmawiał Artur Wróblewski.