Wiedźmin 3: Dziki Gon

Artykuły - Wiedźmin 3: Dziki Gon (167)

 • Cosplayerki postanowiły urządzić sobie imprezę czarodziejek w Toussaint

  Cosplayerki postanowiły urządzić sobie imprezę czarodziejek w Toussaint

  Chociaż Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutował w 2015 roku i ma już swoje lata, nadal przykuwa uwagę graczy oraz cosplayerów, którzy wcielają się w postacie znane z uniwersum Białego Wilka.
 • A Night to Remember, czyli nadchodzi zupełnie nowe zadanie do Wiedźmin 3: Dziki Gon

  A Night to Remember, czyli nadchodzi zupełnie nowe zadanie do Wiedźmin 3: Dziki Gon

  ​Nie możecie się rozstać z produkcją CD Projekt RED i wciąż do niej wracacie, chociaż nie zostało nam już nic do zrobienia?
 • Zdjęcia z planu Netflixa zdradzają Dziki Gon

  Zdjęcia z planu Netflixa zdradzają Dziki Gon

  ​Fotografie opublikowane na Twitterze zdradzają, czego możemy spodziewać się w kolejnym sezonie serialu o przygodach Geralta z Rivii.
 • Gry z serii Wiedźmin od teraz nawet na Androidzie i słabych laptopach - gra dostępna w GeForce NOW

  Gry z serii Wiedźmin od teraz nawet na Androidzie i słabych laptopach - gra dostępna w GeForce NOW

  ​Wiedźmin od CD Projekt RED to już praktycznie kultowa seria gier, tym bardziej cieszy fakt, że produkcje te trafiają na kolejne platformy. Tym razem, dzięki możliwościom "chmury", będziemy mogli zagrać w nie nawet na smartfonach, telewizorach czy naprawdę słabych laptopach.
 • Wiedźmin 3: Dziki Gon zniknie z oferty Xbox Game Pass

  Wiedźmin 3: Dziki Gon zniknie z oferty Xbox Game Pass

  ​Xbox Game Pass to usługa abonamentowa oferująca dostęp do wielu interesujących gier. W tym katalogu znaleźć można również Wiedźmina 3: Dziki Gon, który zdobył na świecie niebywałą popularność i po niespełna dwuletnim pobycie znika z katalogu.
 • Mennica Gdańska prezentuje kolejną monetę z serii Wiedźmin… za 18 tys. zł

  Mennica Gdańska prezentuje kolejną monetę z serii Wiedźmin… za 18 tys. zł

  ​Nie od dziś wiadomo, że najpewniejsze inwestycje to te w metale szlachetne, jak srebro czy złoto, dlatego najnowsza oferta gdańskiej mennicy wydaje się szczególnie interesująca. Zwłaszcza dla fanów serii Wiedźmin, bo mowa o monetach w kształcie figurki z Geraltem z Rivii.
 • Wiedźmin 3: Dziki Gon z bardzo szybkimi czasami wczytywania na Xbox Series X

  Wiedźmin 3: Dziki Gon z bardzo szybkimi czasami wczytywania na Xbox Series X

  ​Jedną z największych zalet nowej generacji konsol w stosunku do Xboxa One i PS4 mają być zdecydowanie krótsze czasy wczytywania gier. Pierwsze testy zdają się to potwierdzać.
 • Sprzedano 50 milionów egzemplarzy gier z serii Wiedźmin

  Sprzedano 50 milionów egzemplarzy gier z serii Wiedźmin

  ​CD Projekt potwierdził, że sprzedano 50 milionów egzemplarzy wszystkich gier z serii Wiedźmin. Firma postanowiła podziękować fanom za pomoc w osiągnięciu tego niesamowitego wyniku.
 • Mod upiększający Wiedźmina 3 otrzymał kolejną aktualizację

  Mod upiększający Wiedźmina 3 otrzymał kolejną aktualizację

  ​Powstający już od wielu lat mod HD Reworked Project do Wiedźmina 3 stara się jak najbardziej zbliżyć wygląd gry do pierwszych trailerów polskiej produkcji. Wydawało się, że przy wersja z cyferką 10 zakończono prace, ponieważ podniosła do rozdzielczości 4K zdecydowaną większość tekstur w grze.
 • Wiedźmin 3: Dziki Gon obchodzi 5. urodziny

  Wiedźmin 3: Dziki Gon obchodzi 5. urodziny

  W maju 2015 roku na rynek trafiła trzecia odsłona Wiedźmina autorstwa CD Projekt RED, która w ocenie wielu na zawsze odmieniła rodzimy game dev.

Filmy - Wiedźmin 3: Dziki Gon (3)

 • Co skrywa "Wiedźmin 3: Dziki Gon"?

  "Wiedźmin 3: Dziki Gon" to najbardziej spektakularna polska produkcja kulturowa ostatnich czasów i nasza wizytówka na świecie. To nie tylko zbierająca nagrody gra, ale też ogromne i wielowątkowe przedsięwzięcie artystyczne. O projekcie opowiada Konrad Tomaszkiewicz, Game Director w CD PROJEKT RED. Chociaż gra debiutowała 19 maja (na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4), to już zdążyła zdobyć ponad 200 nagród, gościła na ponad 90 okładkach magazynów z całego świata i została uznana za jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2015 roku na świecie w dziedzinie gier. - Nasze gry bardzo mocno bazują na fabule, i to takiej, która tworzona jest przez samego gracza, poprzez jego wybory. Dodajmy, że nie są to wybory czarno-białe, jak w książkach Sapkowskiego, tylko wybory między większym a mniejszym złem - mówi Tomaszkiewicz. - "Wiedźmin 3" jest około 40 razy większy niż "Wiedźmin 2", jeśli chodzi o świat gry. Jest tam bardzo dużo rzeczy do roboty. Wzbogaciliśmy też fabułę o liczne małe wydarzenia, stanowiące unikalne, nowe historie i wprowadzające gracza w kontekst świata przedstawionego.
 • Wiedźmin 3: Dziki Gon - tak powstawał świetny zwiastun CGI

  Jesteście ciekawi, jak powstawał opublikowany tuż przed gamescomem świetny trailer Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu? Teraz możecie zobaczyć, w jaki sposób stworzono film - Sebastian Kalemba ze studia Platige Image, które pracowało nad zwiastunem, opublikował materiał pokazujacy proces robienia animacji walki.
 • Przepis na weekend: odcinek 34

  W dzisiejszym "Przepisie na weekend" kolejna odsłona popijawy w Las Vegas, gorące wieści o grze "Wiedźmin", sprawdzimy także nowości na polskim rynku muzycznym. Zaprasza Kamil Baleja!