wieczorek

Artykuły - Wieczorek (72)

 • Mija dziewięć lat od zaginięcia Iwony Wieczorek

  Mija dziewięć lat od zaginięcia Iwony Wieczorek

  Od zaginięcia Iwony Wieczorek minęło dziewięć lat. W poszukiwania 19-latki z Sopotu zaangażowała się cała Polska. Niestety, do tej pory dziewczyny nie udało się odnaleźć. Akta sprawy przeanalizował dziennikarz śledczy Janusz Szostak - oto jego wnioski, które zebrał w książce pt. "Co się stało z Iwoną Wieczorek?".
 • Katowicka kopalnia Wieczorek trafi do SRK w pierwszym kwartale przyszłego roku

  Katowicka kopalnia Wieczorek trafi do SRK w pierwszym kwartale przyszłego roku

  Katowicka kopalnia Wieczorek, gdzie kończą się złoża węgla, ma trafić do Spółki Restrukturyzacji Kopalń do końca pierwszego kwartału przyszłego roku - wynika z informacji Polskiej Grupy Górniczej. Na razie nie ma podobnej decyzji odnośnie ruchu Śląsk, czyli rudzkiej części kopalni Wujek.
 • Wieczorek w "Plebanii"

  Wieczorek w "Plebanii"

  Major Halbe w "Czasie honoru", mecenas Budzyński w "M jak miłość" i stolarz Sławek w "Miłości nad rozlewiskiem" ma na koncie co najmniej kilkanaście złamanych kobiecych serc, w perspektywie dwa śluby oraz nieślubne dziecko z czasów, gdy uczęszczał do seminarium duchownego.
 • Umowa krajowa o leasing finansowy wraz z dostawą 100 kpl. sekcji obudowy zmechanizowanej.

  Raport bieżący nr 72/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd KOPEX S.A. z siedzibą w Katowicach (Emitent) informuje, że w dniu dzisiejszym powziął informację o wpływie w dniu 30 sierpnia 2010 r. do spółki Fabryka Maszyn i Urządzeń TAGOR S.A. w Tarnowskich Górach (jednostka pośrednio zależna od Emitenta), podpisanej umowy z dnia 19.08.2010 r. zawartej z Katowickim Holdingiem Węglowym S.A. z siedzibą w Katowicach KWK Wieczorek. Stronami tej umowy
 • Polscy piloci mistrzami świata

  Ogłoszone w sobotę oficjalne wyniki potwierdziły, że Janusz Darocha ze Zbigniewem Chrząszczem oraz polska drużyna wywalczyli złote medale rozegranych w słowackiej Dubnicy 17. Samolotowych Rajdowych Mistrzostw Świata. Pozostałe miejsca na podium też dla Polaków.
 • Bunt w Piaście. Piłkarze nie chcą trenera Wieczorka

  Ryszard Wieczorek nie uratował Piasta Gliwice przed degradacją z Ekstraklasy, ale już po ostatnim meczu sezonu Józef Drabicki, prezes Piasta zapowiedział, że szkoleniowiec dostanie drugą szansę. Jednak Wieczorek może nie zagrzać miejsca w Gliwicach, bo piłkarze nie chcą z nim pracować - poinformował "Przegląd Sportowy".
 • Wieczorek: Piłkarze są przybici, spuścili głowy

  Nowy trener gliwickiego Piasta Ryszard Wieczorek zamierza przede wszystkim odbudować psychicznie piłkarzy. "Są przybici, spuścili głowy. Moim zadaniem jest to zmienić. Wierzę w tę drużynę i w możliwość utrzymania się w ekstraklasie" - powiedział.
 • Ekstraklasa: Już 14 zmian trenerów w tym sezonie

  W ciągu ostatnich 24 godzin trzech trenerów klubów piłkarskiej ekstraklasy straciło pracę. Od początku tego sezonu podobnych zmian nastąpiło 14, a nowi szkoleniowcy pojawili się w dziewięciu klubach.
 • Fornalak zwolniony, Wieczorek trenerem Piasta

  To był burzliwy weekend nie tylko dla zwolnionego z warszawskiej Legii Jana Urbana. Pracę w Piaście Gliwice stracił również Dariusz Fornalak.
 • Umowa znacząca

  Raport bieżący nr 13/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd BUMECH S.A. informuje, iż w ciągu ostatnich 12 miesięcy podpisał szereg drobnych umów jednostkowych z Grupą Katowickiego Holdingu Węglowego S.A., których łączna wartość wyniosła 3 501 900,40 zł netto. Łączna wartość tych umów przekracza 10 % kapitałów własnych Emitenta, spełniając tym samym kryterium uznania ich za umowę znaczącą. Umową o największej wartości jest umowa