Wiecznie żywy

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Wiecznie żywy (Film (2013)[Warm Bodies] Reż.Jonathan Levine) ,

Artykuły - Wiecznie żywy (45)

 • Na Górnym Śląsku rozbito dwie grupy wyłudzające VAT

  Na Górnym Śląsku rozbito dwie grupy wyłudzające VAT

  Joanna Kruz, rzeczniczka Urzędu Kontroli Skarbowej w Katowicach poinformowala, że budżet państwa stracił blisko 60 mln zł w wyniku działalności dwóch grup działających w branży stalowej, wyłudzających zwrot VAT.
 • "Nie umrze z miłości nawet gdyby chciał"

  "Nie umrze z miłości nawet gdyby chciał"

  Wydawać by się mogło, że w świecie, w którym umarli powstają z grobów a słowa "życie" i "śmierć" tracą swoje znaczenie, nie ma już miejsca na miłość. Nic bardziej mylnego! Już 1 marca na ekranach kin pojawi się film reżyserii Jonathana Levine'a "Wiecznie żywy".
 • RMF24: Miś wiecznie żywy, czyli pięciolatka Tuska za nami

  RMF24: Miś wiecznie żywy, czyli pięciolatka Tuska za nami

  Dziś mija dokładnie 5 lat od zaprzysiężenia rządu Donalda Tuska. To okazja, by przyjrzeć się różnicy między tym co jest, a tym, co może jeszcze niektórzy pamiętają - miało być. Do Polski wrócił więc niezapomniany symbol snów o potędze naszego kraju, a jednocześnie uosobienie jego nonsensów - Miś. Pomóżcie mu pokazać, jak wygląda Polska i wszystkie jej współczesne absurdy.
 • Marks wiecznie żywy?

  Marks wiecznie żywy?

  Karol Marx miał rację - oznajmił w sierpniu zeszłego roku wybitny ekonomista prof. Nouriel Roubini. Wkrótce po tym powoływanie się na idee myśliciela, który był ikoną komunizmu i socjalizmu przestało uchodzić za kompromitację. Marks wraca do łask?
 • "Musi dudnić w trzewiach"

  "Musi dudnić w trzewiach"

  Death metal, wbrew swej nazwie, wiecznie żywy. Wiedzą o tym nie tylko członkowie warszawskiej grupy Sphere, ale i każdy fan metalu, którego muzyczny gust kształtował się na przełomie lat 80. i 90.
 • Death wiecznie żywy!

  Death wiecznie żywy!

  Filadelfijska Relapse Records przygotowała kolejną reedycję materiału Death. Tym razie będą to dwa koncerty ikony death metalu z USA pod wspólnym szyldem "Vivus!" (łac. "żywy")
 • Jim Morrison wiecznie żywy

  Jim Morrison wiecznie żywy

  Według niektórych, wcale nie został pogrzebany na cmentarzu Pere Lachaise, inni z kolei z ręką na sercu przysięgają, że widzieli go na własne oczy. To jeden z wielu dowodów, że 40 lat po śmierci Jim Morrison - jak Elvis Presley czy Lenin - jest wiecznie żywy.
 • Elvis wiecznie żywy. Zobacz nowy klip!

  Elvis wiecznie żywy. Zobacz nowy klip!

  Na początku listopada ukazała się płyta "Viva Elvis - The Album", zawierająca utwory Elvisa Presleya nagrane na nowo, we współczesnych aranżacjach. U nas możecie zobaczyć teledysk do promocyjnego singla "Suspicious Minds".
 • Jimi Hendrix wiecznie żywy

  Jimi Hendrix wiecznie żywy

  Jimi Hendrix, który zmarł dokładnie 40 lat temu, wielkim gitarzystą był. I kropka. Sprawdzamy jednak, kto próbuje do jego spuścizny podejść nie na kolanach, lecz choć trochę szarpiąc rockową świętość.
 • Death wiecznie żywy

  Death wiecznie żywy

  Klasyczne płyty legendarnej, amerykańskiej grupy Death doczekały się swej premiery w wersji elektronicznej.

Filmy - Wiecznie żywy (1)

 • "Nawet całkiem zimny drań ma prawo do miłości"

  Wydawać by się mogło, że w świecie, w którym umarli powstają z grobów, a słowa "życie" i "śmierć" tracą swoje znaczenie, nie ma już miejsca na miłość. Nic bardziej mylnego! Pewnego dnia córka wojskowego odpowiedzialnego za likwidację nieumarłych spotyka niezwykle przystojnego R. Między obojgiem od razu zaczyna iskrzyć. Nie ma tu żadnego znaczenia, że serce chłopaka już od dawna... nie bije. Ich miłość jest z jednej strony skazana na niepowodzenie, ale z drugiej daje szansę na zbudowanie mostu między życiem i śmiercią. Dzięki nim może zakończyć się konflikt między ludźmi i martwymi. Oto kolejny hit producentów "Zmierzchu" - film "Wiecznie żywy"!