Widziałam

Artykuły - Widziałam (121)

 • Ropa nie widzi dna

  Wciąż nie widać dna w spadkach cen ropy. Wczoraj notowania ropy Brent i WTI ustanowiły nowe ponad 5- letnie minima, odpowiednio 60 i 55 dolarów za baryłkę. Od czerwca tego roku ceny surowca spadły już o prawie 50 proc.
 • TVP zaprasza do Strefy Widza

  TVP zaprasza do Strefy Widza

  TVP przygotowało nową ofertę dla każdego z abonentów Telewizji Polskiej. Od piątku, 5 grudnia, każdy, kto na bieżąco opłaca abonament radiowo-telewizyjny, będzie mógł całkowicie za darmo korzystać z całej premierowej i archiwalnej oferty programowej Telewizji Polskiej w tzw. Strefie Widza
 • Festiwal Filmów Młodego Widza "Ale Kino!" rozpoczęty

  Festiwal Filmów Młodego Widza "Ale Kino!" rozpoczęty

  Koncertem największych przebojów z cyklu filmowego o Panu Kleksie rozpoczął się w niedzielę, 30 grudnia, w Poznaniu Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale Kino!". Widzowie przez tydzień zobaczą ponad sto pełno- i krótkometrażowych produkcji nakręconych dla dzieci i młodzieży.
 • TVN mój widzę ogromny!

  TVN mój widzę ogromny!

  TVN prognozuje, że roczna skonsolidowana skorygowana EBITDA (w rachunkowości zysk przedsiębiorstwa przed potrąceniem odsetek od zaciągniętych kredytów, podatków oraz amortyzacji) wzrośnie z ok. 520 mln zł w 2014 r. do 590 mln zł w 2015 r. i 630 mln zł w 2016 r. W 2015 r. spółka planuje skup akcji własnych za 225-250 mln zł. Dywidenda za '15 wyniesie ok. 50 proc. skonsolidowanego zysku netto.
 • MSP nie widzi zagrożenia dla dywidend

  MSP nie widzi zagrożenia dla dywidend

  Ministerstwo Skarbu Państwa nie widzi zagrożenia dla realizacji planu 4,5 mld zł wpływu z dywidend ze spółek nadzorowanych na GPW.
 • Ok.100 produkcji na Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale Kino!"

  Ok.100 produkcji na Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale Kino!"

  Ponad 100 filmów składa się na program 32. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale Kino!". Produkcje z całego świata będzie można zobaczyć w poznańskich kinach od 30 listopada. Większość filmów pokazywana jest w Polsce po raz pierwszy.
 • MF widzi przestrzeń do cięcia stóp

  MF widzi przestrzeń do cięcia stóp

  Ministerstwo Finansów widzi przestrzeń do dalszego cięcia stóp procentowych, ale nie wyklucza, że po październikowej obniżce RPP wstrzyma się z kolejnymi ruchami - poinformował wiceminister finansów Janusz Cichoń.
 • Katarzyna Skrzynecka: Widz nie jest idiotą

  Katarzyna Skrzynecka: Widz nie jest idiotą

  Po premierze w Teatrze Capitol "Kiedy kota nie ma..." Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o swoich upodobaniach do błyskotliwych sztuk. - Widz nie jest idiotą i odróżnia spektakle napisane przez największych, światowych mistrzów farsy, od tych napisanych na siłę - podkreśla aktorka.
 • Skrzynecka o Joannie L.: Widziałam ją tego dnia trzeźwą

  Skrzynecka o Joannie L.: Widziałam ją tego dnia trzeźwą

  Katarzyna Skrzynecka zabrała głos w sprawie Joanny L., która kilka dni temu pod wpływem alkoholu spowodowała kolizję dwóch aut. Prezenterka twierdzi, że aktorka nie była pijana, bo tego dnia panie pracowały razem na planie show "Twoja twarz brzmi znajomo".
 • Amerykanie widzą nasze osłabienie

  Amerykanie widzą nasze osłabienie

  Amerykański bank JP Morgan przewiduje dla Polski obniżkę stóp procentowych we wrześniu i deflację w lecie.