wicepremier

Artykuły - Wicepremier (977)

Filmy - Wicepremier (4)

 • Piechociński: Scenariusz zmian w rządzie gotowy

  Wieczorna rozmowa z Tuskiem trwała trzy godziny. Ustaliliśmy konkretny scenariusz zmian w rządzie. Wszystko już rozstrzygnięte. Padły konkretne propozycje. Zapadły decyzje - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Janusz Piechociński, nowy prezes PSL.
 • Bury: Piechociński ministrem i wicepremierem

  Wicepremier „z teką” ma silniejszą pozycję w rządzie. Piechociński nie chciał wejść do rządu, ale teraz coraz bardziej będzie się do tego przekonywał. Moim zdaniem nowy szef PSL będzie wicepremierem i ministrem - twierdzi Jan Bury, przewodniczący klubu ludowców w Sejmie. - Piechociński ma większe kompetencje w zakresie infrastruktury, ale w gospodarce też da sobie radę – dodaje gość Kontrwywiadu RMF FM.
 • Sawicki: Wicepremierem ktoś z "młodych" w PSL

  Wszyscy są zastępowalni. Po żadnym z nas dziury nie ma - tak o odejściu Waldemara Pawlaka z rządu mówi gość Kontrwywiadu RMF FM Marek Sawicki. Przekonuje że Janusz Piechociński wcale nie musi wchodzić do gabinetu Tuska. - Możliwe, że Piechociński zaproponuje stanowisko wicepremiera komuś z "młodych". Krzysztof Hetman, Adam Jarubas, Jan Bury, Władysław Kosiniak-Kamysz - to są doświadczone osoby - przekonuje Sawicki.
 • Po co kolejny wicepremier?

  Dla wicemarszałka Wojciecha Olejniczaka, w rządzie jest już wystarczająco dużo wicepremierów, a wysuwanie kandydatury Przemysława Gosiewskiego to zaspokajanie jego politycznych ambicji.