wiązanie

Artykuły - Wiązanie (25)

 • CEZ nie złoży oferty wiążącej na aktywa EDF w Polsce

  Grupa CEZ postanowiła nie składać wiążącej oferty zakupu aktywów francuskiego koncernu EDF w Polsce - podała spółka w komunikacie.
 • CEZ nie złoży oferty wiążącej na aktywa EDF w Polsce

  CEZ nie złoży oferty wiążącej na aktywa EDF w Polsce

  Grupa CEZ postanowiła nie składać wiążącej oferty zakupu aktywów francuskiego koncernu EDF w Polsce.
 • KNF czeka na wiążącą propozycję banków

  KNF czeka na wiążącą propozycję banków

  KNF czeka na wiążącą i bardziej szczegółową propozycję rozwiązania problemu kredytów frankowych ze strony banków - zapowiedział przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego Andrzej Jakubiak.
 • Wiążąca Informacja Akcyzowa da 1 mld zł oszczędności

  Wiążąca Informacja Akcyzowa da 1 mld zł oszczędności

  Pakiet portowy, który ma poprawić konkurencyjność polskich portów oraz Wiążącą Informację Akcyzową, umożliwiającą uzyskanie wiążącej informacji o klasyfikacji taryfowej wprowadza m.in., wchodząca w życie 1 stycznia, tzw. czwarta transza deregulacji gospodarki.
 • Otrzymanie wiążących warunków kredytu na wykup obligacji serii B

  Zarząd Minox S.A. („Emitent”) informuje, iż w dniu dzisiejszym otrzymał wiążącą ofertę z Alior Bank Spółka Akcyjna („Bank”) zawierającą warunki, na których Bank wykupi obligacje w imieniu Emitenta. Bank zobowiązał się do udzielenia kredytu w wysokości 3.259.600,00 z czego kwota 2.246.700,00 zostanie przelana na wskazane przez Emitenta rachunki bankowe obligatariuszy. Niezależnie od kryteriów istotności wskazanych w § 2 ust. 1 pkt 2b Załącznika Nr 3 do Regulaminu ASO, Em
 • BNP Paribas złożył niewiążącą ofertę zakupu banku BGŻ

  BNP Paribas złożył niewiążącą ofertę zakupu banku BGŻ

  BNP Paribas złożył niewiążącą ofertę zakupu 98,5 proc. akcji Banku Gospodarki Żywnościowej od Co"peratieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank oraz Rabobank International Holding - poinformował BNP Paribas Bank Polska w czwartkowym komunikacie.
 • Wiążące warunki finansowania

  Zarząd TimberOne S.A. z siedzibą w Biłgoraju informuje, że w dniu 02.01.2013 roku otrzymał z Banku pismo zawierające zestawienie wiążących warunków na jakich Bank jest gotowy udzielić finansowania dla realizowanego przez Spółkę projektu w zakresie I etapu. Finansowanie obejmuje długoterminowy kredyt inwestycyjny do kwoty 25 mln zł, kredyt obrotowy do kwoty 7,5 mln zł oraz kredyt rewolwingowy do kwoty 3 mln zł. Udzielenie finansowania nastąpi po podpisaniu dokumentacji kredytowej w formie i treśc
 • GPW złożyła ofertę wiążącą na TGE

  Giełda Papierów Wartościowych złożyła wiążącą ofertę kupna akcji Towarowej Giełdy Energii, reprezentujących 80,33 proc. kapitału zakładowego TGE - poinformowała GPW w komunikacie.
 • GPW złoży ofertę niewiążącą na zakup Towarowej Giełdy Energii

  - Giełda Papierów Wartościowych zamierza złożyć ofertę niewiążącą na zakup Towarowej Giełdy Energii - poinformował na konferencji prasowej prezes GPW Ludwik Sobolewski.
 • Kompap złożył ofertę wiążącą na OZGraf

  Oferty wiążące na zakup akcji OZGraf Olsztyńskie Zakłady Graficzne złożył Kompap oraz Firma Księgarska Jacek Olesiejuk Sp. z o.o. - poinformował resort skarbu w poniedziałkowym komunikacie.

Filmy - Wiązanie (3)

 • Jak wiązać haczyki na wędce?

  Wędkowanie to coraz popularniejsza forma rozrywki - nic przecież tak nie relaksuje, jak miłe chwile spędzone w ciszy nad rzeką czy jeziorem! Świeży wędkarze często mają problem z ekwipunkiem, a nie zawsze w pobliżu znajduje się doświadczony kolega, który pomoże choćby w wypadku zerwania żyłki. Przygotowaliśmy dla was poradnik krok po kroku, jak wiązać haczyki na wędce - w krótką chwilę poznacie, jak to zrobić!
 • Jak nauczyć dziecko wiązać sznurowadła? Krótki poradnik

  Wiązanie sznurowadeł to umiejętność, która z trudnością przychodzi każdemu maluchowi. Niezwykle praktyczna, bez której trudno poradzić sobie z niemal każdym rodzajem obuwia. Nauka sznurowania butów nie musi jednak oznaczać długich, żmudnych prób i chwil rezygnacji ze strony naszych pociech - spróbujcie pokazać im nasz krótki poradnik, dzięki któremu szybciej opanują banalną, choć z początku trudną sztukę wiązania sznurowadeł!
 • Jak wiązać buty - poradnik dla biegaczy

  Osoby, które biegają, zwykle mają ten sam problem: sznurówki szybko się rozwiązują, powodując czasami kłopotliwe potknięcia. Rozwiązaniem może być oczywiście zakup butów, które mają specjalnego rzepa do chowania sznurówek, jednak jeśli nie chcecie zmieniać obuwia, wystarczy wam prosty trik, dzięki któremu sznurówki przestaną być problematyczne! Zobaczcie dwa sposoby, jak wiązać buty, by podczas intensywnego użycia nie sprawiały już problemu!