wiatr

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Wiatr (Film (1992)[Wind] Reż.Carroll Ballard) ,

Artykuły - Wiatr (1062)

Filmy - Wiatr (12)

 • Walka polskiego samolotu z wiatrem na lotnisku

  Pilot polskiego samolotu linii Enter Air był zmuszony przerwać lądowanie w Salzburgu z powodu szalejącego cyklonu Grzegorz. Na filmie z tego zdarzenia widać, jak maszyna kołysze się zbliżając do lądowiska, a gdy już ma usiąść na pasie dostaje silny podmuch wiatru z boku i niemal zahacza skrzydłem o ziemię. Pilot natychmiast podrywa samolot od pasa i odlatuje. Maszyna ostatecznie udała się do Frankfurtu, gdzie bezpiecznie wylądowała. Nikomu nic się nie stało. (STORYFUL/x-news)
 • Silny wiatr dosłownie zdmuchnął ciężarówkę z drogi

  Silny wiatr był przyczyną nietypowego wypadku, do którego doszło 16 marca nieopodal Dodge City w Stanach Zjednoczonych. Ciężarówka z pustą naczepą w pewnym momencie została dosłownie zdmuchnięta z drogi. Nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. (STORYFUL/x-news)
 • Olbrzymi samolot z kłopotami podczas lądowania

  Nagranie pokazuje jaką walkę musieli stoczyć piloci Airbusa A380 z porywistym wiatrem podczas lądowania. Pasażerowie musieli przeżyć chwilę grozy, ale piloci stanęli na wysokości zadania i wylądowali bezpiecznie.
 • Dziewczynka chciała wejść do domu, gdy nagle

  Na zewnątrz hulał potężny wiatr, kiedy dziewczynka wróciła z mamą ze szkoły. Nie czekając na mamę, która zabierała jeszcze rzeczy z samochodu, pobiegła do domu i kiedy otworzyła drzwi... Oglądajcie do końca.