Film - Wiadomości TVP

Artykuły - Wiadomości TVP (10)

 • Borys Szyc odpowiada na materiał "Wiadomości"

  Borys Szyc odpowiada na materiał "Wiadomości"

  Borys Szyc opublikował w mediach społecznościowych poruszający wpis, odsłaniający kulisy jego walki z nałogiem alkoholowym. To efekt wymierzonego m.in. w niego materiału, który pojawił się wyemitowanych 16 lutego w "Wiadomościach". "Jesteście Państwo chorzy i to smutne" - napisał aktor i zaapelował do kolegów po fachu, pojawiających się w produkcjach Telewizji Polskiej.
 • Anna Popek poprowadzi "Wiadomości"? Jest oświadczenie TVP!

  Anna Popek poprowadzi "Wiadomości"? Jest oświadczenie TVP!

  TVP zaprzeczyła doniesieniom, jakoby Anna Popek miała być nową prezenterką głównego wydania "Wiadomości". "Pani Anna Popek nie uczestniczyła w castingach do programów informacyjnych w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej" - czytamy w specjalnym komunikacie.
 • Krzysztof Ziemiec: Wypowiadam się w imieniu wszystkich, których dotyka hejt

  Krzysztof Ziemiec: Wypowiadam się w imieniu wszystkich, których dotyka hejt

  We wtorek, 5 lutego, Edyta Lewandowska zastąpiła Krzysztofa Ziemca w głównym wydaniu "Wiadomości" TVP1. Według portalu Wirtualnemedia, powodem odejścia dziennikarza był hejt i groźby skierowane wobec niego i jego rodziny. Sam zainteresowany nie potwierdza tych informacji. Natomiast udzielił serwisowi długiego wywiadu o hejcie w sieci.
 • "Wiadomości" w języku angielskim w TVP Polonia

  "Wiadomości" w języku angielskim w TVP Polonia

  Od poniedziałku, 26 lutego, widzowie TVP Polonia będą mogli oglądać główne wydanie "Wiadomości" także w języku angielskim. Emisja anglojęzycznej wersji programu informacyjnego TVP1 zaplanowana jest na godz. 2 w nocy.
 • Szef RMN: Sposób odwołania szefowej "Wiadomości" niekorzystny wizerunkowo

  Szef RMN: Sposób odwołania szefowej "Wiadomości" niekorzystny wizerunkowo

  W jednogłośnej ocenie Rady Mediów Narodowych sposób odwołania szefowej "Wiadomości" Marzeny Paczuskiej był niedobry i "wizerunkowo bardzo niekorzystny" - powiedział PAP szef RMN Krzysztof Czabański po wtorkowym posiedzeniu Rady. Dodał, że RMN nie ingeruje w zasadność decyzji kadrowych, bo to sprawa władz telewizji.
 • Klaudiusz Pobudzin: "Wiadomości" bliżej ludzi

  Klaudiusz Pobudzin: "Wiadomości" bliżej ludzi

  - "Wiadomości" mają być bliżej ludzi i ściśle współpracować z innymi serwisami informacyjnymi Telewizji Polskiej - powiedział szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Klaudiusz Pobudzin. W ten sposób odniósł się do zmiany na stanowisku szefa "Wiadomości" - Marzenę Paczuską zastąpił Jarosław Olechowski.
 • Szefowa "Wiadomości" TVP odwołana! Kto ją zastąpi?

  Szefowa "Wiadomości" TVP odwołana! Kto ją zastąpi?

  Marzena Paczuska nie jest już szefową "Wiadomości" TVP. Zastąpił ją Jarosław Olechowski, dotychczasowy wydawca programu. Dziennikarka twierdzi, że o swym zwolnieniu dowiedziała się... z wpisu na Twitterze!
 • Ewa Bugała wróciła do "Wiadomości"

  Ewa Bugała wróciła do "Wiadomości"

  Ewa Bugała wróciła do "Wiadomości" - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. Jej reporterskie materiały od niedzieli oglądać możemy w głównym wydaniu informacyjnego serwisu TVP1.
 • "Wiadomości": "Pierdy powiadasz" i "rodzinka.pl"

  "Wiadomości": "Pierdy powiadasz" i "rodzinka.pl"

  Podczas niedzielnego (30 lipca) wydania "Wiadomości" w TVP1 na ekranie pod prowadzącym Krzysztofem Ziemcem pojawił się napis "Pierdy opowiadasz" - informuje Press.pl.
 • TVP usunęła serduszko WOŚP?

  TVP usunęła serduszko WOŚP?

  W wyemitowanym w niedzielnych "Wiadomościach" materiale pod tytułem "Kto grał 'na siebie', okupując Sejm?" wymazano serduszko - symbol Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - z mojej kurtki - twierdzi poseł PO Arkadiusz Myrcha.