Wiadomości

Artykuły - Wiadomości (49)

 • KRRiT: W "Wiadomościach" zabrakło informacji o zadaniach i roli org. pozarządowych

  KRRiT: W "Wiadomościach" zabrakło informacji o zadaniach i roli org. pozarządowych

  W materiałach "Wiadomości" TVP zabrakło informacji odnoszących się do rzeczywistych zadań realizowanych przez organizacje pozarządowe oraz ich społecznej roli - uznała KRRIT w odpowiedzi na skargę Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka na "Wiadomości".
 • Ile osób ogląda "Wiadomości"?

  Ile osób ogląda "Wiadomości"?

  Ponad 1,2 mln widzów - o tyle różni się widownia poniedziałkowego wydania "Wiadomości" wyłaniająca się z dwóch pomiarów. Ile osób faktycznie włączyło TVP1 w poniedziałkowy wieczór?
 • KRRiT krytycznie o bezstronności przekazu w "Wiadomościach"

  KRRiT krytycznie o bezstronności przekazu w "Wiadomościach"

  Główny serwis informacyjny telewizyjnej Jedynki "Wiadomości" nie dopełnił ustawowych obowiązków związanych z zachowaniem pluralizmu, bezstronności i niezależności przekazu - wynika z analizy wykonanej na zlecenie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
 • Rada Programowa TVP negatywnie oceniła "Wiadomości"

  Rada Programowa TVP negatywnie oceniła "Wiadomości"

  Według rady programowej TVP kilka ostatnich wydań "Wiadomości" miało stronniczy i propagandowy charakter. W podjętej przez radę uchwale zlecono przeprowadzenie monitoringu serwisu informacyjnego przez organ z zewnątrz - informuje portal Wirtualnemedia.pl.
 • Rada programowa TVP: "Wiadomości" nie mogą uprawiać propagandy

  Rada programowa TVP: "Wiadomości" nie mogą uprawiać propagandy

  Rada programowa Telewizji Polskiej przyjęła uchwałę, w której zwraca uwagę na stronniczy i propagandowy charakter kilku ostatnich wydań „Wiadomości” - informuje portal Wirtualnemedia.pl.
 • Bartłomiej Graczak: Z Telewizji Republika do "Wiadomości" TVP1

  Bartłomiej Graczak: Z Telewizji Republika do "Wiadomości" TVP1

  Bartłomiej Graczak został nowym reporterem "Wiadomości". Były dziennikarz TV Republika zadebiutował na antenie TVP1 w środę, 20 stycznia.
 • Danuta Holecka wraca do "Wiadomości"

  Danuta Holecka wraca do "Wiadomości"

  Danuta Holecka wraca do "Wiadomości". Dziennikarka już w środę wieczór poprowadziła główne wydanie informacyjnego serwisu TVP1.
 • Nowe twarze "Wiadomości"

  Nowe twarze "Wiadomości"

  Duże zmiany w "Wiadomościach". Do redakcji serwisu informacyjnego, nadawanego w TVP1, dołączyło kilku nowych reporterów. Z kolei do grona prowadzących główne wydanie o 19.30, po kilku latach powróciła Danuta Holecka. Wciąż nie wiadomo, jaki los czeka dotychczasowe prowadzące Dianę Rudnik i Beatę Tadlę.
 • Kolejne zmiany w TVP. Odchodzi Hanna Lis

  Kolejne zmiany w TVP. Odchodzi Hanna Lis

  Z Telewizji Polskiej odchodzi Hanna Lis. Decyzja zapadła po dzisiejszym spotkaniu dziennikarski z nowym szefem TVP2 Piotrem Lichotą. Z kolei do redakcji "Wiadomości" po kilku latach powraca Danuta Holecka. Poprowadzi główne wydanie serwisu - poinformował portal Wirtualnemedia.pl

Filmy - Wiadomości (4)