Weźże

Artykuły - Weźże (-4)

 • Morawiecki weźmie udział w Światowym Forum Ekonomicznym w Davos

  Morawiecki weźmie udział w Światowym Forum Ekonomicznym w Davos

  We wtorek wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki udaje się do szwajcarskiego Davos na Światowe Forum Ekonomiczne (WEF). Weźmie tam udział m.in. w spotkaniach najważniejszych decydentów państw i firm oraz dyskusjach, np. o międzynarodowym unikaniu opodatkowania.
 • Chwilówka - co trzeci Polak żałuje, że ją wziął

  Klientów korzystających z "chwilówek" nie brakuje. Hasła typu "Nawet 1500 zł na miesiąc, pierwsza pożyczka za darmo" działają bardzo zachęcająco. Problem może pojawić się jednak, gdy przychodzi do spłaty zobowiązania. Często się okazuje, że po wzięciu "pożyczki za 0 zł"... wcale nie udaje nam się wyjść na zero.
 • Ile waluty wziąć na wakacje?

  Ile waluty wziąć na wakacje?

  Ile pieniędzy wziąć na tygodniowy wyjazd all inclusive do Grecji, a ile na dwa tygodnie do Tajlandii? Euro czy dolary? Gotówkę czy kartę? Wszystko oczywiście zależy od naszych planów, kierunku i charakteru wycieczki. Jednak jak wynika z danych Internetowykantor.pl, polski turysta kupuje na urlop walutę za średnio 3 tys. zł do europejskich krajów, a na dalsze wyprawy za 6,5-7 tys. zł.
 • Chcesz wziąć kredyt? Pytaj specjalistów z banku

  Chcesz wziąć kredyt? Pytaj specjalistów z banku

  Chcesz wziąć kredyt, lecz nie wiesz w jakim banku to masz zrobić i na jakich warunkach? Nie znasz terminu zdolność kredytowa i nie wiesz czy ją masz?
 • Chwila na wzięcie oddechu

  Rynek bierze oddech po dolarowym rajdzie prowadzonym przez USD/JPY. Spokojny pod kątem publikacji dzień pozwoli na uporządkowanie pozycji przed bogatą drugą częścią tygodnia.
 • Fed dał, Fed wziął?

  Fed dał, Fed wziął?

  Najbliższe posiedzenie amerykańskiej rezerwy federalnej powinno przynieść odpowiedź na najbardziej nurtujące inwestorów pytanie, czy helikopter sypiący dolarami, wprawiony w ruch przez Bena Bernanke, zakończy swoją misję i QE3 przejdzie do historii.