węzeł

Artykuły - Węzeł (33)

 • Oferta konsorcjum Pol-Aquy najkorzystniejsza na budowę części S8

  Oferta konsorcjum Pol-Aquy najkorzystniejsza na budowę części S8

  Oferta konsorcjum Pol-Aquy i Dragadosa o wartości 549,6 mln zł została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu na budowę drogi ekspresowej S8 na odcinku węzeł Walichnowy - Łódź (A1), odcinek 6 (węzeł Łask - węzeł Róża), odcinek 7 (węzeł Dobroń - węzeł Róża).
 • Stalexport się układa!

  List intencyjny dotyczący przyspieszenia rozbudowy węzła Rudno na autostradzie A4 Katowice-Kraków podpisali w piątek w Krakowie prezes spółki Stalexport Autostrada Małopolska Wojciech Gębicki i samorządowcy z najbardziej zainteresowanych inwestycją gmin.
 • Nowy węzeł na A4?

  Analizę ekonomiczną ewentualnej rozbudowy częściowo zamkniętego obecnie węzła autostradowego w obrębie Jaworzna chce przedstawić radnym tego miasta zarządca autostrady A4 - poinformowali w komunikacie przedstawiciele koncesjonariusza.
 • A4 za darmo. 10 kilometrów

  A4 za darmo. 10 kilometrów

  Przejazd blisko 10-kilometrowym odcinkiem autostrady A4 między Katowicami a węzłem Brzęczkowice w Mysłowicach pozostanie bezpłatny - informuje zarządzająca drogą spółka Stalexport Autostrada Małopolska (SAM).
 • Przejazd niektórymi autostradowymi obwodnicami może być darmowy

  Przejazd niektórymi autostradowymi obwodnicami może być darmowy

  Rząd wstępnie zatwierdził propozycję ministerstwa infrastruktury, by samochody do 3,5 t i motocykle były zwolnione z opłat za przejazd odcinkami autostrad, które są obwodnicami miast - poinformował w środę PAP rzecznik resortu Mikołaj Karpiński.
 • Jaworzno podpisze umowę na nową drogę do autostrady A4

  Jaworzno podpisze umowę na nową drogę do autostrady A4

  W ciągu kilkunastu dni - o ile nie wpłyną protesty do zakończonego właśnie przetargu - samorząd Jaworzna (Śląskie) zamierza podpisać umowę na budowę nowej drogi łączącej miasto z węzłem Jeleń na autostradzie A4 między Katowicami a Krakowem.
 • Nowy kontrakt Budimeksu SA - Węzeł Stryków

  Raport bieżący nr 51/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe rb bx/51/10 Zarząd Budimeksu SA informuje, że w dniu 28 maja 2010 roku została podpisana z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Łodzi umowa na "Budowę autostrady A1 na odcinku granica województwa kujawsko-pomorskiego/łódzkiego do węzła Stryków - Zadanie II - Odcinek 4 węzeł "Stryków I" od km 291+000 do km 295+850". Wartość kontraktu: 252.101
 • Wybór oferty. Budowa drogi ekspresowej S-69 - odcinek węzeł "Mikuszowice".

  Raport bieżący nr 29/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Polimex-Mostostal S.A. zawiadamia, iż w dniu 30 kwietnia 2010r. dokonano wyboru oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu ograniczonego pn.: "Budowa drogi ekspresowej S-69 Bielsko Biała - Żywiec -Zwardoń, odcinek węzeł "Mikuszowice" ("Żywiecka/Bystrzańska")-Żywiec" przez Zamawiającego: Oddział w Katowicach
 • Oferta Budimeksu za 252,1 mln zł najkorzystniejsza na węzeł Stryków

  Oferta Budimeksu na budowę węzła Stryków w ciągu odcinka autostrady A1 o wartości 252,1 mln zł została uznana za najkorzystniejszą przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.
 • Powzięcie informacji o wyborze oferty Budimeksu SA - węzeł Stryków

  Raport bieżący nr 31/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne rb bx/31/10 Zarząd Budimeksu SA informuje, że w dniu 15 kwietnia 2010 roku otrzymał od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Łodzi informację o wyborze oferty Budimeksu jako najkorzystniejszej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu ograniczonego pn.: "Budowa autostrady A1 na odcinku granica województwa kujawsko-pomorskiego/ł