weterynarz

Artykuły - Weterynarz (18)

 • Rolnicy. Podlasie: Weterynarz na wagę złota

  Rolnicy. Podlasie: Weterynarz na wagę złota

  U rolników z wielobarwnego Podlasia nie ma czasu na nudę! Już w niedzielę 4 kwietnia czeka nas kolejny odcinek pełen niespodziewanych przygód z ulubionymi bohaterami w roli głównej. Kolczykowanie krów, ciężkie weterynaryjne decyzje i przede wszystkim miło spędzony czas – to wszystko w telewizji FOKUS TV.
 • 55 zł za godzinę dla lekarzy weterynarii

  55 zł za godzinę dla lekarzy weterynarii

  Do 55 zł za godzinę wzrośnie stawka dla lekarzy weterynarii przeprowadzających urzędowe kontrole w związku ze zwalczaniem chorób zakaźnych zwierząt - przewiduje projekt rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który w tym tygodniu trafił do konsultacji społecznych.
 • Burmistrz miasteczka pod opieką weterynaryjną

  Burmistrz miasteczka pod opieką weterynaryjną

  16-letni kot Stubbs, honorowy burmistrz miasta Talkeetna w amerykańskim stanie Alaska, przebywa pod opieką weterynaryjną po tym jak został zaatakowany przez psa - podaje BBC News. Burmistrz ma m.in. przebite płuco; władzę w mieście "sprawuje" od 15 lat.
 • Uwaga: Kilka tysięcy zakładów w Polsce pójdzie do kontroli

  Uwaga: Kilka tysięcy zakładów w Polsce pójdzie do kontroli

  Główny Lekarz Weterynarii zarządził kontrolę we wszystkich zakładach przetwórstwa spożywczego, będących pod nadzorem inspektorów weterynaryjnych - dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada. Powodem są ostatnie przypadki nieprawidłowości w produkcji i handlu mięsem.
 • Wojna PSL z weterynarzami

  Wojna PSL z weterynarzami

  Ponad 1000 nowych posad do obsadzenia będzie miało PSL po reorganizacji inspekcji sanitarnych planowanej przez Ministerstwo Rolnictwa - informuje "Gazeta Polska Codziennie".
 • USA: Orzeł uratowany metodą usta-usta

  Weterynarz w mieście Bend w stanie Oregon (zachód) uratował amerykańskiego orła bielika metodą usta-usta, a właściwie usta-dziób - podała agencja AP.
 • Pieniądze albo palce

  Pieniądze albo palce

  Chcieli 50 tys. euro okupu. Grozili, że okaleczą jej dłonie, a weterynarz wytnie nerki i wątrobę...
 • Kogo wybierze "Blondynka"?

  Kogo wybierze "Blondynka"?

  Sylwia, piękna pani weterynarz z Warszawy powoduje w Majakach, szczególnie wśród mężczyzn, duże poruszenie.

Filmy - Weterynarz (4)